TRITON MRL 250g

Balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) housenice, lesklokorky a houževnatce. Triton je vyvážená kombinace účinků tří tradičních hub: reishi, cordyceps a shiitake. Čtyřměsíční dávka.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 2090,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1817,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH272,61 Kč
Dostupnost: SKLADEM

TRITON-MRL - Cordyceps + Reishi + Shiitake - 250 g

Složení:
TRITON-MRL je vvážená kombinace účinků tří tradičních hub: housenice čínské, lesklokorky leské a houževnatce jedlého.

Balení obsahuje 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovým houbám a je dále umocněn využitím i jejich podhoubí.

Použití:
Podpora imunity.
Doplnění sil. Pro podporu vyčerpaného organismu.
Nádorová onemocnění. Podpůrný prostředek využívající antinádorové aktivity obsažených betaglukanů a germania.

Dávkování
Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) housenice, lesklokorky a houževnatce. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Chemické a biologické vlastnosti v jedné tabletě TRITON-MRL (500 mg)
Účinná složka Cordyceps sinensis - biomasa 163,3; Ganoderma lucidum – biomasa 163,3 mg, Lentinula edodes – biomasa 163,3 mg

Pojiva: žádná

Aktivní enzymy:
bílkoviny 18,13 mg, aktivita glukoamylázy/glukanázy 2,2 U, redukující cukry 13,6 mg, aktivita proteázy 3,4 U, polysacharidy vázané na bílkoviny 73,5 mg, aktivita peroxidázy 47,2 mU, aktivita lakázy 421,5 mU

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.