Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

POLYPORUS CHOROŠ OŘÍŠ MRL 250g

Originální název: Polyporus umbellatus, choroš oříš, zhuling
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 2290,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1991,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH298,70 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Choroš oříš roste paraziticky na starých listnatých stromech, nebo také u pařezů - hlavně buků, javorů a dubů. Plodnice se podobají mořské mycí houbě a větví se do mnoha malých nožek zakončených malými okrouhlými kloboučky ve tvaru deštníčků. Po staletí je součástí tradiční čínské medicíny, především jako osvědčené diuretikum.

Balení obsahuje biomasu podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovému oříši a je dále umocněn využitím i jeho podhoubí.

Chemické a biologické vlastnosti 500 mg biomasy POLYPORUS-MRL, resp. jedné tablety (750 mg)

Účinná složka: Polyporus umbellatus – biomasa 500 mg

Pojiva u tablet:
mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, rostlinný sterean hořečnatý

Balení obsahuje 90 kusů tablet á 750 mg, kdy každá obsahuje 500 mg biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby.

Doporučené denní dávkování je 2-6 tablet, obchodní balení je koncipované jako měsíční dávka. Tablety je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody.