Kategorie e-shopu

Nejprodávanější v kategorii

Akupunktura je léčebná metoda, která patří do tradické čínské medicíny a spočívá v nabodávání speciálních jehel do akupunkturních bodů na lidském těle. Je to metoda stará tisíce let, Číňané ji používali již v době kamenné. Nejstarší nálezy kostěnných akupunkturních jehel jsou staré 7000 let.

Čínské bylinné přípravky SINECURA 1 - význam písmen v názvu

Řada bylinných směsí Sinecura patří mezi nejznámější a nejužívanější bylinné směsi sestavené podle tradičních čínských receptur u nás. Tradiční čínská medicína, podobně jako Ájurvéda má trochu jiný přistup k léčbě než západní medicína.

Společnost Suzhou Huanqiu Acupunture Medical Applicance Co. Ltd. se specializuje na výrobu akupunkturních produktů pod proslulou čínskou ochrannou známkou "Huan Qiu". Při výrobě jsou výrobní procesy a kontrola kvality striktně udržovány v souladu se standardem GB2024-94 za pomoci kolekce testovacích nástrojů a procedur. Společnost je držitelem výrobní licence, která jí byla udělena Úřadem zdravotnického dozoru provincie Jiangsu.

2. a 3. díl o bylinných směsích belgickonizozemské společnosti SINECURA popisuje složení a význam jednotlivých směsí. Sinecura své přípravky v podobě tablet vyrábí moderními, vědecky ověřovanými způsoby přípravy a zpracování při dodržování přísné kontroly kvality. Jde o koncentráty 5 : 1 získaného z vývaru celé směsi.

Zimní období přináší, kromě světlých okamžiků, jako jsou třeba Vánoce, i ty neveselé, v podobě zvýšeného výskytu chřipek a nejrůznějších viróz. Jedním z velmi účinných přípravků tradiční čínské medicíny proti chřipce a onemocnění horních cest dýchacích patří i Banlangen Keli. Číňané jej dokonce údajně úspěšně aplikovali nemocným při epidemii SARS  (těžký akutní respirační syndrom),

3. díl je pokračováním popisu složení a významu jednotlivých směsí Sinecura. Ta své přípravky v podobě tablet vyrábí moderními, vědecky ověřovanými způsoby přípravy a zpracování při dodržování přísné kontroly kvality. Jde o koncentráty 5 : 1 získaného z vývaru celé směsi.

Strana 1 z 3