Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Proskurník lékařský - Mukaltin 10 tablet, 50mg

Kořen proskurníku obsahuje až do 35% slizu, který obsahuje galaktoramnozany, glukany a arabinogalaktany, do 37% škrobu, asi 10% glukózy, 2% asparaginu a betainu, pektin, flavonoidy a minerální látky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 65,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Doplněk stravy. Marshmallow - Proskurník lélařský - Mukaltin 10 tablet, 50mg

Složení: 1 tableta obsahuje: účinná látka: extrakt z proskurníku lékařského (s obsahem polysacharidů v přepočtu na glukózu 18%) - 50 mg, pomocné látky: hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná, stearát vápenatý.

Podmínky skladování: Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Držte mimo dosah dětí. Chraňte při teplotách od +2°C do +25°C.

Způsob použití: tablety užívejte 3 - 4 krát denně s jídlem. Dopuručená doba užívání 7 - 14 dní.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost ke složkám přípravku, těhotenství, kojení. Před použitím se doporučuje poradit se s lékařem.

Upozornění: Mukaltin může být užíván spolu s jinými léky k léčbě bronchopulmonálních onemocnění. Kontraindikace: Peptický vřed. Přecitlivělost na lék. Současné užívání s léčivy obsahujícími kodein a jiné antitusive léčivé přípravky se nedoporučuje, protože může ztížit vykašlávání zkapalněného hlenu.

Proskurník lékařský (Althaea officinalis, čeleď slézovité - Malvaceae, SK: Ibiš lekársky). V kořeni proskurníku se nachází až do 35% slizu, který obsahuje galaktoramnozany, glukany a arabinogalaktany, do 37% škrobu, asi 10% glukózy, 2% asparaginu a betainu, pektin, flavonoidy a minerální látky. Listy obsahují do 10% slizu, pektin, flavonoidy, organické kyseliny a stopy silice. Květy obsahují mj. i silice (0,02%).

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny - Proskurník lékařský ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení a činnost střev. Normální funkce dýchacího systému. Antibakteriální aktivita.

Země původu: EU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Během podávání přípravku Mukaltin se mohou objevit vedlejší účinky, které se projevují formou alergických reakcí, ve vzácných případech - dyspeptických příznaků.Proskurník kořen (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny proskurníku lékařského pro normální trávení a činnost střev a pro normální funkce dýchacího systému. Tinctura Althaeae radix. Tincture Marshmallow root. T3/K1