Nebyl vybrán žádný obrázek

Smetánka lékařská - Pampeliška kořen jemně mletý 1000g

Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku. Detoxikace - vylučování.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 713,00 Kč
Prodejní cena bez DPH620,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH93,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Užívá se celá bylina, ale její kořen se účinky často přirovnává k mnohem slavnějšímu žen-šenu,

Smetánka lékařská, lidově pampeliška, je jednou z nejznámějších a velmi rozšířenou naší bylinou. Užívá se celá bylina, ale její kořen se účinky často přirovnává k mnohem slavnějšímu žen-šenu, a i když pampelišku nemají příliš rádi zahrádkáři, bylinkáři si jí velmi cení. Pampeliška nesměla chybět v v žádné bylinkářské lékárničce našich babiček.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Působí protizánětlivě. Normální činnost jater. Metabolismus sacharidů. Normální činnost kardiovaskulárního systému - cholesterol v krvi. Normální funkce močové soustavy. Prebiotikum. Antioxidant. Normální trávení - stimulace. Normální činnost žaludku. Detoxikace - vylučování.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Doporučené použití:
Jednu čajovou lžičku prášku rozmícháme v malém množství vody, doplníme do 2dl vody a vypijeme. Můžeme osladit např. agávovým sirupem. Užíváme 2x denně.

Bylinné prášky

Obsah: 1000 g mletého kořene pampelišky