Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Kozinec blanitý - Astragalus kořen jemně mletý 150g

Podporuje imunitní systém - působí přímo na aktivaci imunitních buněk - makrofágů, adaptogen, antioxidant, normálních funkcí kardiovaskulárního systému, krevního oběhu a tlaku, cévní soustavy a normalizuje hladinu krevního cukru.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 179,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kozinec blanitý - jemně namletý prášek. Výhodou práškové formy je velice snadná příprava.

Kozinec blanitý je v tradiční čínské medicíně užíván po tisíce let. Jedná se o víceletou rostlinu s mrkvovitým kořenem dosahující délky až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitní systém - působí přímo na aktivaci imunitních buněk - makrofágů. Je významným adaptogenem a antioxidantem. Přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, krevního oběhu a tlaku, cévní soustavy a normalizuje hladinu krevního cukru.

Má vliv na normální funkci močového měchýře, vylučovací funkci ledvintiší (pre)menstruační a menopauzální příznaky. Kozinec blanitý podporuje pohyblivost spermií, je doporučován párům snažícím se o početí.

Složení: 100% Astragalus membranaceus

Tradiční užití:
Půl čajové lžičky jemně namletého kořene kozince blanitého rozmícháme v malém množství vody a užíváme 3× denně.

Tip na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou - nevznikají hrudky.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu