Rýže Basmati, výběrová SARIM 2 kg

Obsahuje pouze extra dlouhá výběrová zrna. I tato rýže je pěstována v Pákistánu na polích, která jsou zavlažovány vodou z místních ledovců. Alespoň rok a půl je uskladněna v suchu a temnu, kde vysychá. Právě díky nízkému obsahu vody v zrne
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 199,00 Kč
Prodejní cena bez DPH173,04 Kč
Sleva
Hodnota DPH25,96 Kč
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Obsahuje pouze extra dlouhá výběrová zrna.

Doporučený způsob přípravy: Rýži nejdříve propláchneme střídavě teplou a studenou vodou, namočíme do studené vody na 25 - 30 minut. Na 250g rýže použijeme 1L vody, na osobu použijeme asi 75 g. Poté rýži vsypeme do vařící osolené vody a vařtíme 10 - 12 minut.

Rýže Super Kernal prochází při zpracování procesem výběru extra dlouhých zrn. I tato rýže je pěstována v Pákistánu na polích, která jsou zavlažovány vodou z místních ledovců.  Alespoň rok a půl je uskladněna v suchu a temnu, kde vysychá. Právě díky nízkému obsahu vody v zrnech má lahodnější chuť, nelepí se, je sypká a hlavně je rychlá její příprava. Je snadno a rychle stravitelná, splňuje zásady zdravé výživy, neobsahuje lepek. Je vynikající při přípravě exotických pokrmů, stejně jako příloha k běžné evropské kuchyni.

Rýže je dodávána v textilním balení se zipem a všitou igelitovou vložkou. Po spotřebování rýže si tak plátěný sáček může najít různé upaltnění v naší domácnosti.

Hmotnost: 2 kg