Vilcacora (Kočičí dráp) - bylinné kapky (tinktura) 50ml

Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav kloubů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 135,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 5 dnů

Vilcacora (bylinná tinktura - kapky). Přírodní bylinný extrakt z kůry léčivé rostliny vilcacora (unkaria, uncaria, vilkakora, řemdihák svazčitý, kočičí dráp, uňa de gato) pro přirozenou obranyschopnost - aktivaci imunitního systému (imunostimulátor).

Vilcacora (Uncaria tomentosa, čeleď mořenovité - Rubiaceae, SK: Vilcacora) - (jinak též řemdihák svazčitý, kočičí dráp či uňa de gato) je liána, která roste v Jižní a Střední Americe. Je to rostlina, jejíž chemické složení je předmětem mnoha výzkumů. Nejdůležitějšími obsahovými látkami jsou alkaloidy. Antioxidační schopnost se udává až 300x vetší než u vitaminu C (tuto schopnost  v bylině vykazuje kyselina ursulová a oleanolová).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav kloubů. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kontraindikace:
- před a po transplantaci kostní dřeně a vnitřních orgánů
- v případě transfúze krve nebo užívání krevních preparátů
- autoimunitní onemocnění
- hemofylici
- osoby trpící cukrovkou I.typu a osoby závislé na insulinu
- při alergii na salicyláty, astmatici
- žaludeční vředy
- při rakovině léčené hormonálními léky

OVZ-35.1-10.10.2012-1133