Zubní pasta Smile - jemně bělící Aloe Fresh Smile ESI 100ml

Čistě přírodní gelová zubní pasta z Aloe vera s bělícím účinkem. Pravidelným používáním se zubní sklovině navrací její původní bělost a lesk. Aloe vera působí proti paradentóze.Pasta Smile je doporučována pro svou přírodní bělící schopnost,
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 109,00 Kč
Prodejní cena bez DPH90,08 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,92 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Čistě přírodní gelová zubní pasta z Aloe vera s bělícím účinkem. Pravidelným používáním se zubní sklovině navrací její původní bělost a lesk. Aloe vera působí proti paradentóze. Pasta Smile je doporučována pro svou přírodní bělící schopnost, jeho stálé užívání zaručuje postupný návrat k zářivě bílé barvě skloviny zubů. Neobsahuje fluorid.

Složení:
Hydratovaná Silica, Aloe Barbadensis, Sodium Lauryl Sarcosinate, Menta Viridis, výtažek Tilia Cordata, olej Melaleuca Alternifolia (čajovník), výtažek Certraria Islandica, výtažek Aesculus Hippocastanum, olej Mentha Viridis. Aloe barbadensisi - uklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky
- Cetraria islanica - zvýšení jasu, změkčení a čistící účinky
- Tilia cordata linden - změkčovací, snižující překrvení, uklidňující a osvěžující účinky
- Melaleuca alternifolia - antimikrobiální vlastnosti
- Mentha veridis - antiseptikum, snižuje překrvení, dává pocit svěžesti
- Aesculus hippocastanum Aescin - snižuje překrvení, zvýšení jasu, silný protizánětlivý a protinákazový účinek
- Hydrated silica - přírodní bělící účinek
- Xylitol - sladidlo, prevence tvorby zubního kazu

Pravidelným používáním výrobků AloeFresh s jedinečnou skladbou přírodních látek zamezíte tvorbě zubních kazů, onemocnění dásní, tvorbě zubního plaku a docílíte zdravého, přirozeně bílého chrupu.

Produkty společnosti ESI jsou vyrobeny z přirozeně pěstovaných rostlin bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Přípravky AloeFresh neobsahují fluor a jsou slazeny xylitolem. Xylitol je přírodní sladidlo a na rozdíl od běžného cukru má příznivé účinky na zubní sklovinu. Podle posledních vědeckých poznatků dokonce působí proti vzniku zubního kazu.

Obsah: 100ml