Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Březový dehet 30ml

Dehtový extrakt zmírňuje podráždění, olupování pokožky, vyhlazuje vrásky a stimuluje regeneraci epidermu. Má mnoho zdravotních výhod.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 179,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Dehtový extrakt zmírňuje podráždění, olupování pokožky, vyhlazuje vrásky a stimuluje regeneraci epidermu. Má mnoho zdravotních výhod

Přírodní produkt, který příznivě ovlivňuje stav vlasů, pomáhá normalizovat činnost mazových žláz a zabraňuje tvorbě lupů.

Bez parfemace, bez konzervačních látek, bez barviv, bez parabenů

- pomáhá odstraňovat lupy
- normalizuje činnost mazových žláz, vhodné pro mastné vlasy
- posiluje vlasové cibulky
- vlasům dodává lesk a zdraví

Březový dehet je pro své cenné vlastnosti používán v péči o pokožku a vlasy. Březový dehet je vhodný k péči o problémovou pokožku, napomáhá k její obnově, má vysušující a protizánětlivé vlastnosti a tiší svědění.

Březový Dehet zmírňuje podráždění, olupování pokožky, vyhlazuje vrásky a stimuluje regeneraci epidermu. Má mnoho zdravotních výhod, z nichž nejdůležitější jsou antimikrobiální a antiseptické látky. Kromě toho má březový dehtový olej protizánětlivé, regenerační, analgetické, protisvědivé účinky.

Dehet lehce vysušuje pokožku a urychluje hojení, odstraňuje svědění a pálení v poškozených oblastech, pomáhá stimulovat a urychlovat regeneraci pokožky, zlepšuje krevní oběh. Brezový dehtový olej je účinný při léčbě různých kožních chorob, pomáhá zbavit se vší a také mnoha dalších nemocí.

Způsob použití: Zevně aplikujte tenkou vrstvu na postižená místa 1 - 2x denně po dobu 5 - 12 dnů, u kvasinkových kožních lézí - až 3 týdny.

- Na pokožku: naneseme olej pomocí vatového tamponu na problémová místa 1 - 2 krát denně, necháme působit 20 - 25 minut a následně opláchneme teplou vodou.
- Pro posílení vlasů: naneste na vlasy po celé délce 30 minut před umytím.
- Při lupech a vypadávání vlasů - vtírejte dehet do pokožky hlavy 3x týdně po dobu 1,5 - 2 měsíců. Po nanesení dehtu držte 5 - 10 minut, poté opláchněte teplou vodou a šamponem.

Složení: Březový dehet (čištěná látka).

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek. Před použitím se doporučuje poradit se s lékařem. Vyhnout se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně opláchněte velkým množstvím teplé vody. není lék.

Skladujte při teplotě +5°C až +25°C, mimo dosah dětí.

Balení: 30 ml