Nebyl vybrán žádný obrázek

Gel na oční víčka Stop Demodex 30ml

Snižuje erozi na očních víčkách, vyrážku pokožky obličeje a zabraňuje vzniku nových změn, má tonizující a regenerační účinky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 315,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Gel na oční víčka Stop Demodex

Gel STOP Demodex je účinný při komplexní léčbě a prevenci demodekózy. Odstraňuje příčinu - nekontrolované množení roztočů Demodex folliculorum. 

    snižuje erozi na očních víčkách, vyrážku pokožky obličeje a zabraňuje vzniku nových změn
    má tonizující a regenerační účinky,
    odstraňuje svědění a otoky,
    zmírňuje pocit nepohodlí a únavy očí

Aktivní skožení: Extrakt z máty peprné, Trihopol,Nadkritický CO2 extrakt z heřmánku,Vitamín A (retinol palmitát), Kyselina hyaluronová,  

Určení:na okraje očních víček, oční demodekóza. Používejte na pokožku očních víček, obličeje, uší a zvukovodu, postižené demodikózou.

K úplnému uzdravení je potřeba neustálá komplexní terapie pod kontrolou dermatologa a gastroenterologa.

Způsob použití: V případě svědění pokožky kolem obočí, čela, brady a nosních křídel aplikujte gel během 45 dnů. Účinek gelu se zvyšuje při předběžném ošetření pokožky a okrajů očních víček alkoholovým extraktem z měsíčku, eukalyptu nebo aralie.

    Gel naneste na oční víčka v blízkosti kořenů řas a vyhněte se vniknutí do očí. Nechte působit 30 minut.
    Večer po umytí pokožky teplou mýdlovou vodou postup opakujte.
    Gel používejte dvakrát denně po dobu 45 dnů.

Kontraindikace: individuální nesnášenlivost složek.

Balení: 30 ml