Nebyl vybrán žádný obrázek

Micelární krém na obličej a tělo - Ženšen, Dobroděj 100ml

Suchá, unavená pokožka, jemně parfémovaný, hydratace a ochrana, obnova elastinových vláken, vrásky, celulitida.
Přírodní krém na obličej a tělo.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 294,00 Kč
Prodejní cena bez DPH242,98 Kč
Sleva
Hodnota DPH51,02 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Přírodní kosmetický krém na péči o obličej a tělo.

Hypoalergenní. Dermatologicky testováno.

• hydratace a ochrana
• jemně parfémovaný
• obsahuje zdroj desmosinu, který slouží k obnově elastinových vláken

Tento krém je vyroben inovativní technologií s použitím koncentrátu micelárních buněk kořene ženšenu, aktivován nativními extrakty jetele, pískavice říční, fazolí, heřmánku, řebříčku, bobřího masa a ušlechtilými oleji ze semen černého kmínu, amarantu, mrkve a rajčat.

Krém proniká hluboko do vnitřních vrstev pokožky a pomáhá naplnit vláhou a živinami skleslé kožní buňky, obnovuje kolagenová a elastinová vlákna a retikulární buňky hlubších vrstev pokožky.

Krém obsahuje jedinečnou aminokyselinu desmosin, která se nachází v přírodním extraktu bobřího masa, a lysin nezbytný pro tvorbu kolagenu, který se nachází v přírodním extraktu z fazolí.

Desmosin posiluje elastinové vlákna a zabraňuje tvorbě vrásek, obnovuje pružnost pokožky. Lysin podporuje tvorbu kolagenových vláken a zabraňuje ochablosti a suchosti pokožky, tvorbě herpetických projevů.

Přírodní komplex intenzivních látek pomáhá pokožce:
• obnovit kolagenová a elastinová vlákna
• posílit kožní turgor
• hydratovat všechny vrstvy pokožky
• zmírňuje projevy celulitidy

Elastin se v těle syntetizuje do věku 14 let, pak se elastinová vlákna postupně narušují a pokožka stárne. Tento krém pomáhá udržovat mladistvou a zdravou pokožku bez ohledu na věk.
Krém obsahuje přirozený hydratační faktor, který nasycuje buňky vnitřních vrstev pokožky vláhou, nativní rostlinné extrakty zabraňují zatěžování a vysušování pokožky. Hydratační faktor v kombinaci s proteiny na obnovu kolagenových a elastinových vláken přispívá k intenzivní obnově pružnosti pokožky, předcházení tvorbě vrásek a jiných příznaků stárnutí kožních buněk a působení vnějších negativních vlivů.

Krém obsahuje lehce parfémovaný přírodní komplex na bázi prvotřídních éterických afrodiziakálních olejů na podporu harmonické obnovy přitažlivosti žen a mužů.

Afrodiziakální oleje, které se nacházejí v tomto krému, dodávají jedinečnou mnohostrannou vůni, která na pokožce vytváří lehké aroma přitahující pozornost opačného pohlaví. Afrodiziakální vůně je harmonická pro obě pohlaví, podporuje ženskost a přitažlivost žen a mužům dodává sebevědomí a sexualitu.

Způsob použití: Naneste krém jemnými masážními pohyby na pokožku obličeje, krku, dekoltu, těla, rukou nebo nohou. Doporučuje se používat během dne i na noc. Při zvýšené sluneční aktivitě nebo pobytu na pláži se doporučuje nanést krém na pokožku 20 minut před tím, než vyjdete ven.

Ingredients: Panax Ginseng Root Extract, Phaseolus Vulgaris Seed Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Trigonella Foenum- Graecum Seed Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefoium Extract, Nigella Sativa Seed Oil, Amaranthus Caudatus Seed Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Solanum Lycopersicum Seed Oil, Calcium Pantothenatre, Algae Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Xanthophylls, Beeswax, Hyaluronic Acid, Chitosan, Lactic Acid, Allantoin, Castoreum Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Bergama Fruit Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Myristica Fragnans Kernel Oil.

Upozornění: Neužívat při individuální nesnášenlivosti.

Skladování: Skladovat do teploty max. 25?.

Země původu: Rusko