Malavit - Kosmetický, hygienický prostředek 30ml

Univerzální přípravek z Altaje, pro péči o problematickou pokožku, chladivý, preventivní a desinfekční účinek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 288,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Přírodní, hygienický prostředek Malavit je univerzální přípravek, který má preventivní účinek. Je vhodný zejména na péči o problematickou pokožku. Má chladivý, preventivní a desinfekční účinek.

Tonikum na ošetření pleti, vysoce účinný, přírodní, multifunkční, hygienický i kosmetický přípravek k zevnímu použití, včetně hygieny sliznice úst i intimní části těla, s antiseptickým, zvlhčujícím a změkčujícím účinkem, který napomáhá regeneraci pleti.

Způsob použití: Pouze k vnějšímu použití. Na problematickou pokožku (akné, komedony, vyrážky) aplikujte 3 - 4x denně. Neoplachujte. Nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Malavit je výsledkem syntézy poznatků bioenergetické informační medicíny, farmakologie a homeopatie s unikátními přírodními dary pohoří Altaje.

V Malavitu jsou obsaženy:
- aktivní komplexy mědi (mezi nimi i minerál malachit)
- kyselina mléčná a další kyseliny, kyselina mravenčí
- stříbro
- soli sodíku, vápníku, draslíku, lithia atd.
- včelí produkty, 
- mumio
- modřínové a cedrová pryskyřice
- pupeny břízy a borovice, dubová kůra
- extrakty kořenů a nadzemních částí bylin z altajského regionu (pivoňka, řebříček, šalvěj, suchokvět, máta, měsíček, heřmánek, eukalyptus, puškvorec, mateřídouška) - - - - celkem 37 komponentů v - upravené pramenité vodě bez barviv

Jako informační aktivní přípravek reguluje obnovení buněčné informace v buňkách organismu přes pokožku, sliznice, biologicky aktivní body a nervová zakončení. Současně dezintegruje cizorodou informaci virů a mikroorganismů (absorbuje "informační smog").

Léčení zvířat - je účinný při různých infekcích. Použití: 10-20 kapek do čajové lžičky vody, 2-4x denně (kočky a malí psi), 20 - 30 kapek do čajové lžičky vody, 2x denně v průběhu 5 dnů

Upozornění: Výrobek neobnovuje, nemění a neupravuje fyziologické funkce organismu.

Ingredients: Cupri Sulfas, Cupric Carbonate Basic, Formic Acid, Lactic Acid, Glycerin, Mumiye, Gum, Gemmae Betulae, Gemmae Pini, Cortex Quercus, Calendula Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Mentha Piperita Extract, Thymus Vulgaris Extract, Chamomilla Recutita Extract, Acorus Calamus Extract, Salvia Officinalis Extract, Helichrysum Angustifolia Extract, Paeonia Anomala Extract, Aqua.

Balení: 30ml, před použitím vždy protřepat.

Země původu: Rusko