Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Skipar masážní krém na tělo s hořčicí, pálivou paprikou 75ml

Skipar je účinný při léčení krevních cév v dolních končetin (chronické žilní nedostatečnosti), zlepšuje krevní oběh, snižuje otoky nohou. Na základě terpentýn, výtažky z kaštanu koňského, šalvěj, brusinky. Výhody: Snižuje otoky nohou; ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 143,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Skipar masážní krém na tělo s hořčicí, pryskyřicí borovice (terpentyn) a extraktem pálivé papriky. Komplex přírodních účinných složek krému stimuluje metabolické procesy v kůži. Krém pomáhá předcházet otupělost a ochablé kůže.

Co je terpentýn ? Není to petrolej, benzín ani rozpouštědlo. Je naprosto přírodní produkt. Terpentýn - je esenciální olej extrahovaný z pryskyřice borovice - pryskyřice, chrání strom před poškozením, má příjemnou vůni a silný antiseptický účinek, proto bývá jsoučástí hojících produktů při nachlazení, špatné mikrocirkulci krve.

Skipar je účinný při léčení krevních cév v dolních končetin (chronické žilní nedostatečnosti), zlepšuje krevní oběh, snižuje otoky nohou. Na základě terpentýnu ( pryskyřice borovice), výtažky z kaštanu koňského, šalvěj  a brusinky. Snižuje otoky nohou; To přispívá ke zlepšení prokrvení kůže; Posiluje stěny cév; Zlepšuje pleti; Má uklidňující účinek; To zvlhčuje pokožku; Zlepšuje pružnost pokožky; Má malý chladicí účinek.

Jak používat: Malé množství krému masírovat krouživými pohyby až do úplného absorbování krému.

Kontraindikace: pozor na přecitlivělost na jednotlivé složky krému. Vyhýbat se dostat krém do očí a sliznic. V případě kontaktu s očima a sliznicemi vyplachnout dostatečným množstvím vody.

Složení:
Demineralizovaná voda, sojový olej, měsíček extrakt, emulgátory vosk, extrakt z pupenů břízy, výtažek z vrbové kůry, hořčice, destilované monoglyceridy, terpentýn (pryskyřice borovice), pepř extrakt, methylparaben, propylparaben, parfém

Objem: 75 ml