Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Krém-balzám Bronchoton s mentolem a eukalyptem 75ml

Masážní krémový balzám pro oblast hrudníku, podporuje rychlejší rekonvalescenci při různých onemocněních dýchacích orgánů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 215,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Elixíx krémový balzám Bronhoton.

Krém-balzám obsahuje ve svém složení mentol a eukalyptus, které mají antibakteriální a zklidňující účinek. Mumio, jedlový olej, jezevčí a norkový tuk přispívá k rychlejší rekonvalescenci.

Masážní krémový balzám pro oblast hrudníku, podporuje rychlejší rekonvalescenci při různých onemocněních dýchacích orgánů.

Jak používat: Naneste malé množství krémového balzámu na bolavou oblast těla a vmasírujte masážními pohyby.
zlepšuje vykašlávání a krevní oběh v buňkách tvořících plicní a průduškovou tkáň.

Způsob použití: V případě nachlazení krém - balzám vtírat do pokožky v hrudní oblasti krouživým pohybem (vynechat okolí srdce) a překrýt (převázat ručníkem) tak, aby celá namasírovaná oblast zůstala cca 1,5 - 2 hodiny v teple. Doporučuje se nanést malé množství kolem nosní dutiny.
 
Upozornění: Nepoužívat na pokožku v případě výskytu kožních onemocnění. Nepoužívat v případě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku. Přípravek nenanášet na poškozenou pokožku, na sliznice, na otevřené rány a na místa s výskytem ekzému. V případě kontaktu přípravku s očima vymýt velkým množstvím vody.

Podmínky skladování: skladujte při teplotách od +5C do +25C.

Ingredients: purified water (consecrated), petroleum jelly, glycerol monostearate, vaseline oil, glycerin, corn oil, stearic acid, PEG-40 hydrogenated castor oil, cetearyl alcohol, mink oil, triethanolamine, lanolin, menthol, peppermint essential oil, carbopol, essential Eucalyptus oil, Shea butter, plantain extract, chamomile extract, coconut oil, capsicum extract, camphor, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Balení: tuba 75 ml

Země původu: Ukrajina, Elixír