Esenciální olej Cinnamon Leaf, Skořice Siddhalepa 10ml

100% ajurvédský esenciální aroma olej má stimulující skořicovou vůni obsahující výtažek z cejlonského skořicového listu. Ayur Essential Oil Cinnamon Leaf stimuluje mysl, prohřívá a prokrvuje celý organismus. Cejlonské skořicové listy provon
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 199,00 Kč
Prodejní cena bez DPH164,46 Kč
Sleva
Hodnota DPH34,54 Kč
Dostupnost: Skladem

100% ajurvédský esenciální aroma olej má stimulující skořicovou vůni obsahující výtažek z cejlonského skořicového listu. Ayur Essential Oil Cinnamon Leaf stimuluje mysl, prohřívá a prokrvuje celý organismus. Cejlonské skořicové listy provoní celou místnost vůní, která navodí pocit tepla a podpoří relaxaci organismu. Doporučujeme esenciální olej používat do aroma lamp nebo do koupele.

- Uvolnění a pocit tepla
- Stimulující skořicovou vůni
- Dodává tělu ztracenou energii
- Uvolňuje svalové napětí a bolest
- Prohřívá a prokrvuje celý organismus

Použití:

- Do aroma lampy přidáme vodu a 2-3 kapky Ayur Essential Oil Cinnamon Leaf. Jelikož, je tato esence 100% výtažek můžeme 1-2 přilít vodu. 
- Do teplé lázně přidáme 2-3 kapky Ayur Essential Oil Cinnamon Leaf a 2-3polévkové lžíce soli Ayur Bath Salt Invigorating a necháme rozpustit. Ponoříme celé tělo a relaxujeme nejméně 20minut. Občasná masáž zvýší cirkulaci krve v těle, a tím dosáhneme lepších výsledků. Nakonec tělo lehce osušíme a do vlhké pokožky vmasírujeme Ayur Body Care Essence Oil nebo vetřeme  Ayur Body Lotion.

Upozornění:

Jelikož je použito čistě přírodních a účinných ingrediencí nepřekračujte dávkování a po koupeli řádně opláchněte vanu, aby nedošlo k případnému zabarvení nebo poškození.

Složení:
Cinnamomum Zeylanicum Leaf essential  Oil