AYUR BODY CARE ESSENCE OIL, Tělový olej 60ml

Výtažky z bílého santalového dřeva a kůry kokony cejlonské podporuji vypnutí, udržují pružnost a pevnost pokožky, působí preventivně proti přehřátí. Přinášejí úlevu, pokud je tělo přehřáté například po opalování nebo nadměrné námaze. Jemnos
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 250,00 Kč
Prodejní cena bez DPH206,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH43,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Výtažky z bílého santalového dřeva a kůry kokony cejlonské podporuji vypnutí, udržují pružnost a pevnost pokožky, působí preventivně proti přehřátí. Přinášejí úlevu, pokud je tělo přehřáté například po opalování nebo nadměrné námaze. Jemnost a výživu poskytují olej z kokosového ořechu a esenciální olej z levandule, které zanechají vaší pokožku sametově hebkou, působí proti vysoušení a udržují vlhkost. Kořen vetiver, který plave v oleji, dodává tělu zpět ztracenou energii a sílu. Ayur Body Care Essential Oil má velmi lehkou originální kořeněnou vůni, která  v organizmu vyvolává pocit zklidnění, uvolněnosti a odstraňuje stres z mysli. Velmi vhodný pro suchou pokožku. Doporučujeme používat na všechny typy pokožky. Všestranný olej na masáž i jako výživa pokožky. Prevence proti výskytu strií. Posiluje podkožní vazivo. Vhodný po opalování. Olej můžete použít pro aromaterapeutické masáže celého těla.

Použití:
Po sprše nebo koupeli vmasírujte na vlhkou pokožku nebo s opakovaně navlhčenými dlaněmi. Tak se vytváří jemná emulze, která proniká jednodušeji do pokožky a nezanechává mastný film na jejím povrchu. Tímto způsobem spotřebujete menší množství oleje. Při teplotách vzduchu nižších než 25 stupňů může olej tuhnout. Je to jeho přirozená vlastnost a známka kvality. Olej ponořte do teplé vody a nechte jej rozpustit.

Složení:

- Cocos Nucifera Oil
- Kokoona zeylanica Bark Extract
- Santalum album Wood Extract
- Lavender Essentials oil
- Vetiver root.

Obsah: 60 ml