Kategorie e-shopu

Soul Food Greens Organic 90 kapslí Viridian

Unikátní, šestisložková směs z kategorie All-In-One Superfood v tabletách. Kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, minerálů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, atd.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 549,00 Kč
Prodejní cena bez DPH477,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH71,61 Kč
Dostupnost: SKLADEM

Viridian 100% Organic Soul Food Greens je exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantovanou, certifikovanou čistotou:

100% organický, certifikovaný mladý zelený ječmen
100% organická, certifikovaná mladá zelená pšenice
100% organická, certifikovaná spirulina
100% organická, certifikovaná chlorela
100% organická, certifikovaná alfalfa
100% organické, certifikované mořské chaluhy Wild Wrack

Tato unikátní, šesti složková směs z kategorie All-In-One  Superfood (vše v jednom balení) nabízí kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, chelatovaných minerálů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, super oxid dismutázy a dalších důležitých fytonutrientů. Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo (krvinky), má téměř stejnou strukturu jako chlorofyl.

Svou čistotou a složením splňuje Viridian 100% Organic Soul Food Greens parametry kategorie Kosher. Všechny složky jsou 100% aktivní. Je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí. Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem „volného“ prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou tvořit až 50% tablety). Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky, neobsahuje složky živočišného původu, proto je vhodná pro vegany. Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou.

100% ORGANICKÁ SPIRULINA (Arthrospira platensis)
Spirulina představuje jednu z četných forem sladkovodních sinic, které rostou v teplejší, alkalické, avšak čisté vodě. Název spirulina je odvozen od latinského názvu pro „spirálu“ a to díky „kudrnaté“ struktuře mikroskopických vláken této unikátní řasy. Spirulina obsahuje 69% bílkovin, včetně všech esenciálních aminokyselin. Navíc je Spirulina jednou z mála přírodních produktů, které jsou zdrojem bioaktivní formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje také vysoké koncentrace dalších nutrietů – aminokyseliny, chelatované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzym SOD, esenciální mastné kyseliny – vše v nejlépe využitelných formách pro náš organizmus. Spirulina patří do skupiny tzv. modro-zelených sinic, díky obsahu důležitých pigmentů chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina postrádá na rozdíl od řas (jde o sinici) buněčnou stěnu z celulózy, proto je pro náš organizmus perfektně stravitelná.

100% ORGANICKÁ, MLADÁ, ZELENÁ PŠENICE (Triticum aestivum), 100% ORGANICKÝ MLADÝ, ZELENÝ JEČMEN (Hordeum vulgare)
Bohaté zdroje chlorofylu a dalších důležitých nutrietů. Mladá, zelená pšenice obsahuje přes 90 forem minerálních prvků. Oba zdroje obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin, dále řadu bioaktivních enzymů, včetně super enzymu SOD (Super Oxid Dismutáza), široké spektrum vitamínů a chelatovaných minerálů a dalších hodnotných látek. Mezi nejdůležitějšími lze zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek.

100% ORGANICKÁ ALFALFA -  VOJTĚŠKA LIST (Medicago Sativa)
Alfalfa je hodnotným zdrojem důležitých nutrientů. Jedním z důvodů je hluboká kořenová soustava, takže rostlinka si dokáže „vytáhnout ze země opravdu to nejlepší“. Alfalfa je bohatá na obsah důležitých vitamínů, minerálů, karotenoidů, enzymů a chlorofylu.

100% ORGANICKÉ MOŘSKÉ ŘASY ASCOPHYLLUM  (Wild Wrack Seaweed )
Tato speciální odrůda mořských řas, je bezkonkurenčním zdrojem makro a mikroprvků, které mohou tvořit až 36% sušiny! Vysoký obsah jodu.

100% ORGANICKÁ CHLORELLA (Speciálně narušená buněčná stěna – maximalizovaná stravitelnost)
Chlorela je unikátní jednobuněčná řasa, rostoucí v čisté vodě. Základní komponenty chlorely, které prokazují výrazné benefity: chlorofyl, beta-karoten a růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má nejvyšší obsah chlorofylu mezi všemi rostlinami a obsahuje také vysoké koncentrace vitamínů, minerálů, nukleových kyselin, aminokyselin, enzymů a dalších fytonutrientů.

Dávkování:
1 až 3 kapsle denně, společně s jídlem, zapijte dostatečně vodou.

Nutriční informace

Počet dávek v balení: 30 x 3, nebo 90 x 1kapslí    

jedna kapsle obsahuje:
Spirulina      125mg
Zelená pšenice      87,5mg
Zelený oves      87,5mg
Alfalfa      87,5mg
Mořské řasy Wild Wrack Seaweed      50mg
Chlorella (narušená buněčná stěna)      37,5mg
Energetická hodnota ve 100g je nižší než 50 kJ (12 kcal)      

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu.