REISHI - GANODERMA - MycoMedica 90 kapslí á 500mg extraktu

Obsah polysacharidů v extraktu je minimálně 19% (190mg/g). Imunita, vliv na hladinu cholesterolu v krvi a je prospěšná pro oběhový systém.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 690,00 Kč
Prodejní cena bez DPH600,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH90,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

MycoMedica Reishi extrakt je asi 20x koncentrovanější než sušený prášek z hub. Obsah polysacharidů v extraktu je minimálně 19% (190mg/g).

Dávkování:
při zdravotních problémech: 3-4 kapsle denně do zmírnění problémů (je vhodné poradit se s lékařem či praktikem čínské medicíny)

při preventivním užívání: 1-2 kapsle denně (2-3 měsíce v roce)

kapsle užívejte na lačno (min.20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem

Obsah balení:
90 kapslí á 500mg extraktu

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Produkt MycoMedica Reishi je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č.j. OVZ-35.1-21.04.2011-45938.

Charakteristika z pohledu tradiční čínské medicíny:

teplota - neutrální
chuť - sladká a lehce hořká
tropismus - srdce, játra, plíce (podle některých pramenů má tropismus i k ledvinám)

Lesklokorka - Reishi - je vhodná pro podporu přirozené obranyschopnosti - imunitního systému, má vliv na hladinu cholesterolu v krvi a je prospěšná pro oběhový systém.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Reishi podle tradiční čínské medicíny výrazně doplňuje Qi a krev. Díky svému tropismu k srdci dokáže i doplňovat krev srdce a tím uklidňovat ducha Shen, který řídí psychiku a emoce celého těla.

O Reishi
Reishi je jedním z nejceněnějších léčiv tradiční čínské medicíny. V překladu znamená „božská houba nesmrtelnosti“. Její léčebné účinky se využívají již více jak 4.000 let. Je zmiňována i v základním díle čínské medicíny ve Vnitřním kánonu Žlutého císaře. Ve starých dobách byli lidé ochotni cestovat do velmi vzdálených míst, aby ji získali a mohli využít její silný léčivý potenciál. Byla vyhledávána králi a opěvována básníky. V přírodě se vyskytují různé druhy Reishi, z nichž terapeuticky nejcennější je ta, která má červenou barvu. Je velmi vzácná. Parazituje především na odumřelých větvích listnatých stromů.

Pro její vlastnosti je užívána ruskými kosmonauty, stejně tak šerpy ve vysokých nadmořských výškách Himalájí.

Podle tradiční čínské medicíny a soudobých výzkumů působí Reishi příznivě u stavů jako je: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Obsah balení: 90 kapslí á 500mg extraktu