Chaluha bublinatá - Kelp 800g

Kontrola tělesné hmotnosti/Pocit sytosti, normální činnost štítné žlázy, produkce hormonů - energetický metabolismus, normální funkce střevního traktu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 289,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Řezané stélky chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus L.) a dalších jmenovaných chaluh (Fucus serratus L. nebo Ascophyllum nodosum (L.) Le Jolis).

Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus, čeleď chaluhovité - Fucaceae, SK: Chaluha bublinatá) zlepšuje činnost štítné žlázy při nedostatku jódu (hypofunkce) a zároveň výrazně zrychluje metabolismus a tím podporuje hubnutí. Dále obsahuje i významné množství minerálů, vitamínů a stopových prvků. Ovlivňuje i ostatní žlázy s vnitřní sekrecí.

 Chaluha bublinatá (Kelp, Fucus vesiculosus)

    Normální trávení
    Kontrola tělesné hmotnosti/Pocit sytosti
    Hormonální systém
    Normální činnost štítné žlázy, produkce hormonů - energetický metabolismus
    Normální funkce střevního traktu
    Antiestrogenní púsobení

Kelp přispívá k normální funkci střevního traktu a štítné žlázy, dodává pocit sytosti a přispívá k produkci hormonů. Je také bohatým zdrojem minerálních látek, zejména vápníku, železa a hořčíku.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Kontrola tělesné hmotnosti/ Pocit sytosti. Hormonální systém. Antiestrogenní. Normální činnost štítné žlázy, produkce hormonů - energetický metabolismus. Normální funkce střevního traktu.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Pro zvířata
vhodná pro koně schvácené a IR syndromem
pomáhá s pohybovými problémy: záněty kloubů, artritida
podporuje růst srsti, hřívy a kvalitu kopyt
zvyšuje plodnost u koní

Dávkování pro zvířata: 3x týdně půl gramu zamíchat do krmiva a navlhčit

Způsob použití: koupel, nálev

Příprava nálevu (platí pro listy, květy a natě):
Jedna až dvě čajové lžičky se přelijí 1/4 litrem vroucí vody, nechají se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Pije se 1 - 2 x denně.

Obsah: 800 g