Reishi MRL - mycélium/biomasa, prášek 100g

Normální funkce oběhové soustavy. Normální hladina cholesterolu v krvi. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1190,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1034,78 Kč
Sleva
Hodnota DPH155,22 Kč
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Balení obsahuje 100 g jemně mleté biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Ganoderma lucidum, lesklokorka lesklá, lingzhi. Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány při výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

V přírodě roste ganoderma na trouchnivějících kmenech a pařezech zejména v přímořských oblastech Číny. Ganoderma se vyskytuje v několika barevných varietách, z nichž nejčastěji se pěstuje červená. V současnosti absolutní většina světové produkce ganodermy pochází z pěstíren (např. v Japonsku 99 %, v Číně obdobně).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): 
Normální funkce oběhové soustavy
Normální hladina cholesterolu v krvi
Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 
Další informace najdete na důvěryhodných stránkách internetu a v odborné literatuře.

Obchodní balení obsahuje 100 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) příslušné houby. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně alespoň s půlhodinovým odstupem od jídla. Při uvedném dávkování vystačí jedno balení biomsy přibližně na 1 – 2 měsíce. Každé balení biomasy á 100 g obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy.

Datum Minimální trvanlivost do: vyznačeno na obalu.

Složení: 100 g lesklokorky lesklé (biomasa):

Další názvy této houby, ale s nesprávným přepisem: reischi, reichi, rejši, rejschi, rejchi, rei-shi, rei-ši.

Potravinový doplněk