Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Komplex enzymů - Pankreatin 60 tablet

Obsahuje pankreatické enzymy - amylázu, lipázu a proteázu, které usnadňují trávení sacharidů, tuků a bílkovin, což přispívá k jejich úplnější absorpci v tenkém střevě.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 219,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Biosyntez Komplex enzymů - Pankreatin 60 tablet

Enzymové činidlo. Obsahuje pankreatické enzymy - amylázu, lipázu a proteázu, které usnadňují trávení sacharidů, tuků a bílkovin, což přispívá k jejich úplnější absorpci v tenkém střevě.

Doplněk stravy, který lze doporučit všem orienatovaným na stav zažívacího traktu, regeneraci a také podporu tvorby svalové hmoty.   

    - pro normální stav zaží acího traktu
    - při rekonvalescenci
    - při regeneraci po zvýšené fyzické zátěži

Enzymy řídí a významně urychlují biochemické procesy odstraňování škodlivých látek, které vznikají v době, kdy je organizmus vystaven výrazné zátěži. Proto mají proteolytické enzymy, především trypsin a chymotrypsin, příznivý vliv na regeneraci a rekonvalescenci. Výživové produkty s vysokým obsahem komplexu trypsinu a chymotrypsinu se již mnoho desetiletí a s výbornými výsledky používají pro podporu regenerace nejen u špičkových sportovců.

Pankreatin je označení pro směs enzymů produkovaných ve slinivce břišní (pankreatu). Obsahuje proteázy, amylázy a lipázy, tedy enzymy schopné štěpit bílkoviny, cukry a tuky na základní látky vstřebatelné organismem - peptidy a aminokyseliny, dextriny a jednoduché cukry a glycerol a mastné kyseliny.

Složení v 1 tabletě: Účinné látky: pankreatin 0,1 g, 25 IU (100 mg). Enzymy obsažené v pankreatinu (lipáza, amyláza, trypsin, chymotrypsin) přispívají k štěpení bílkovin na aminokyseliny, tuků na glycerol a mastné kyseliny, škrobu na dextriny a monosacharidy. 
Poznámka: Množství pankreatu v miligramech je uvedeno pro látku s proteázovou aktivitou 250 U / g

Ingredience: pankreatin 0,1 g, 25 IU (100 mg), bramborový škrob, želatina, stearát vápenatý, monohydrát laktózy,kopolyner kyseliny methakrylové a Ethylakrylát, (Kollicoat®MAE 100 P), mastek, polysorbat (tween-80). povidon (Kolidon 30), oxid titančitý, barvivo azorubin (kyselina červená 2C).

Bezpečnostní opatření: Hypersenzitivita, akutní pankreatitida, exacerbace chronické pankreatitidy.
Nežádoucí účinky: Z trávicího systému: v některých případech - průjem, zácpa, nepříjemné pocity v žaludku, nevolnost. Příčinná souvislost mezi rozvojem těchto reakcí a účinkem pankreatinu nebyla stanovena; tyto jevy jsou příznaky exokrinní pankreatické insuficience.

Alergické reakce: v některých případech - kožní projevy. Ze strany metabolismu: při dlouhodobém užívání ve vysokých dávkách se může vyvinout hyperurikosurie, v nadměrně vysokých dávkách - zvýšení hladiny kyseliny močové v krevní plazmě. Jiné: při použití pankreatinu ve vysokých dávkách u dětí se může objevit perianální podráždění.  

Způsob použití: Dávka (z hlediska lipázy) závisí na věku a stupni pankreatické insuficience. Průměrná dávka pro dospělé je 150 000 IU / den. S úplnou nedostatečností exokrinní funkce slinivky břišní - 400 000 IU / den, což odpovídá denní potřebě dospělého v lipáze. Maximální denní dávka je 15 000 U/kg. Děti do 1,5 roku - 50 000 IU / den; starší 1,5 roku - 100 000 IU / den.

Tablety se užívají během jídla nebo po jídle, bez žvýkání.

Podmínky skladování: Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah děti. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Na suchém místě při teplotě do 20°C. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.
Produkt není určen pro děti, pro těhotné a kojící.
Skladujte na chladném, suchém místě při pokojové teplotě
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Zdravotní tvrzení u tohoto produktu nám zakazuje legislativa EU. 

Země původu: Rusko.

Obsah: 60 tablet