Instant Oats, Instantní ovesné vločky mleté MyoTec 1kg

Mleté ovesné vločky v instantní formě s vysokým obsahem komplexních sacharidů – 69 %. Ideální pro sportovce a všechny fyzicky aktivní jedince. Vločky pocházejí z Velké Británie a jsou GMO free.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 169,00 Kč
Prodejní cena bez DPH146,96 Kč
Sleva
Hodnota DPH22,04 Kč
Dostupnost: Skladem do vyprodání

INSTANT OATS - Mleté ovesné vločky v instantní formě.
 
Mleté ovesné vločky v instantní formě s vysokým obsahem komplexních sacharidů - 69 %. Ideální pro sportovce a všechny fyzicky aktivní jedince. Vločky pocházejí z Velké Británie a jsou GMO free.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Kvalitní zdroj komplexních sacharidů
- Základ pro chutnou snídani nebo svačinu
 
MyoTec Advantage Line
Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
 
Balení: 1 kg
 
Dávkování: Smíchejte 100 g ovesných vloček s 150 - 250 ml vody nebo mléka. Lze přidat do jakéhokoliv jídla, dobře promíchat. Užívejte během 4 hodin po cvičení.
 
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah přímého slunečního záření. Skladujte v těsně uzavřeném obalu. Obsahuje lepek. Vhodné pro vegany.
 
Výživové údaje: 100 g
Energetická hodnota:1525 kJ/ 364 kcal
Tuky: 7,0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny: 1,1 g
Sacharidy: 69,0 g
Z toho cukry: 0,5 g
Vláknina: 4,6 g
Bílkoviny: 10,0 g
Sůl: <0,01 g
 
Složení: 100 % mleté ovesné vločky.