GRENADE BLACK OPS 100 kapslí

Zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt. Díky své "zesílené" kompozici je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 639,00 Kč
Prodejní cena bez DPH555,65 Kč
Sleva
Hodnota DPH83,35 Kč
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Grenade Black Ops™ představuje novou vývojovou verzi termogenních stimulátorů z kategorie „hardcore“, navazující na základní verzi Grenade. Tato zesílená verze má oproti základní verzi Grenade zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt. Díky své "zesílené" kompozici je Grenade Black Ops™ vhodný zejména pro muže.

Zaměření produktu: Produkt je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku. Grenade Black Ops™ je ideální volbou pro intenzivní, intervalové tréninky jako je např. HIIT (High Intensity Interval Training), tréninky v pozdních večerních hodinách atd.

Nutriční INFORMACE:
Počet dávek v balení: 25 až 50         2 kapsle obsahují
Niacin                                                    15mg (94%DDD*)
B6 (Pyridoxine)                                    5mg (357%DDD*)
Chrom                                                   20mcg (50%DDD*)
Kofein                                                    295mg
Taurin                                                    275mg
Kajenský pepř                                      250mg
Cholin                                                    220mg
Zelený čaj                                              100mg
Theobroma kakao (50% flavonoiD) 100mg
Modro-zelená řasa (Aphanizomenon flos-aquae)     20mg
N Methyl Tyramin                                  20mg
Bioperin                                                  5mg

Další složky: Plnidlo (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý), želatinová kapsle (čištěná voda, barviva (briliantová modř, prášek z červené řepy, dioxid titaničitý)).

Balení: 100 kapslí

Dávkování: pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli dvakrát denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 2 kapsle 30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE dávku 4 kapsle denně!

Pozn. Uzávěr GRENADE není šroubovací, ale jedná se o tzv. „pojistný uzávěr na západku“, který otevřete vyklopením horní části do strany“ za úchop.

Upozornění:

Obsahuje kofein!

Dodržujte doporučený postup dávkování!

Ukládejte mimo dosah dětí.

Nenahrazuje pestrou stravu.

Skladujte na suchém místě.

POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let.

Neužívejte, pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, pokud jste diabetik, těhotná nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkostí, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomen, potíže s močením nebo zbytnění prostaty.

Ihned přestaňte užívat a poraďte se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy.

Doplněk stravy.