Diet Carnitine RTD 500ml ovocná směs

Chutný, nízkokalorický dietní nápoj s obsahem 1.500mg kvalitního L-Karnitinu v každé jednorázové RTD dávce. Obsahuje 1500 mg L-karnitinu. Bez umělých barviv a aspartamu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 39,00 Kč
Prodejní cena bez DPH33,91 Kč
Sleva
Hodnota DPH5,09 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Diet Carnitine RTD - Chutný, nízkokalorický dietní nápoj s obsahem 1.500mg kvalitního L-Karnitinu v každé jednorázové RTD dávce. Skvěle chutnající nápoj bez přidaných sacharidů, obsahují 1500 mg čistého L-karnitinu.

V čem se liší Diet Carnitine od konkurence
Diet Carnitine je setaven nejen pro "jazyk", ale také pro "tělo", proto neobsahuje umělá barviva, aspartam a acesulfam K. Obsah umělých sladel je minimalizován na nejnutnější množství. Dalším parametrem je použití speciální filtrované vody, vysoké čistoty a kvality.

- Obsahuje 1500 mg L-karnitinu
- Bez umělých barviv a aspartamu
- Nízké kalorické hodnoty

Doporučené dávkování: 1 lahvička denně nejlépe chlazená 15-20 min před tréninkem i v průběhu tréninku. Před použitím protřepat. Zkonzumujte lahvičku v den otevření.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte v suchu, chladu a v temnu.

Složení: filtrovaná voda, L-karnitin, kyselina (kyselina citronová), aroma, regulátor kyselosti kyselina fosforečná, barvivo lykopen, sladidlo steviol-glycosidy, konzervant sorban draselný, antioxidant kyselina askorbová.

Garance společnosti Reflex Nutrition
- Inovační technologie
- Prověřené suroviny
- Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
- Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
- Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
- Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Doplněk stravy se sladidlem.

Balení: 500 ml