Ženšen s pantokrinem a mateří kašičkou, Ginseng Pantocrin Royal Jelly, ampule 10 x 10ml

Únava, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, vitalita, sexuální zdraví, kognitivní funkce, krevní oběh, paměť, slabost - vyčerpání, normální hladina glukózy v krvi, antioxidant.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 199,00 Kč
Prodejní cena bez DPH173,04 Kč
Sleva
Hodnota DPH25,96 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

- Ženšen pravý (Panax ginseng, Všehoj ženšenový): bdělost, únava, přirozená obranyschopnost - imunitní systém, vitalita, sexuální zdraví, kognitivní funkce, krevní oběh, paměť, slabost - vyčerpání, normální hladina glukózy v krvi, antioxidant
- Včelí mateří kašička: přirozená obranyschopnost - imunitní systém
- Pantokrin (Cervus elaphus maral, paroží Marala): v současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení

Pantokrin  výtažek z parohů jelena marala, obsahuje látky velmi důležité pro udržování kloubní chrupavky. Patří mezi ně chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, lipidy, prostagladiny, inhibitory monoaminoxidázy, selen, vápník, kolagen, fosfor, polysacharidy, hořčík. Od nepaměti bylo v čínské, burjatské a altajské medicíně vysoce ceněno nezralé paroží (panty) altajských maralů. Na rozdíl od většiny jiné parohaté zvěře totiž altajští maralové nemají stálé paroží. Každé jaro jim vyraší mladé parohy a na konci podzimu je shazují.

Ženšen je základním představitelem skupiny harmonizérů čili adaptogenů, drog, jež pomáhají vyrovnat se s dlouhodobými vlivy stresů. Používáme jej jako stimulující a posilující prostředek.

Mateří kašička obsahuje celý komplex vitaminů B, přičemž některé vitaminy této řady jsou ve vysokých koncentracích. Jedná se zřejmě o jediný přírodní zdroj čistého cholinacetátu, tedy neuropřenašeče. Další vitaminy C, A, D a E jsou prokazatelně obsažené v mateří kašičce ve stopovém množství. Dále obsahuje celou řadu aminokyselin, látek potlačujících rozmnožování bakterií a virů, a dokonce zástup minerálních látek jako například draslík, vápník, sodík, zinek a železo. V mateří kašičce je přítomna kyselina nukleová, která podporuje buněčnou regeneraci.

Složení: extrakt ženšenu 200 mg, mateří kašička 300 mg, extrakt pantokrinu 100 mg, med,destilovaná voda

Dávkování: 1 - 2 lahvičky denně. (nejlépe na lačný žaludek). Léčebná kúra: od 15 dnů do jednoho měsíce, kúra se neopakuje dříve než po několika měsících.

Balení: 10 x 10 ml