Bio Sérum na problematickou pleť, Wooden Spoon 30ml

Pro obnovu drobných ranek, oděrek a regeneraci pleti, proti pigmetovým skvrnám
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 869,00 Kč
Prodejní cena bez DPH718,18 Kč
Sleva
Hodnota DPH150,82 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

95% organický produkt, 100% přírodní produkt s unikátní schopností hojit drobné oděrky a poškození, obnovovat a regenerovat pokožku.

- 0% chemikálií, 0% syntetických látek, vyrobených z certifikovaných bio olejů, bio extraktů a přírodního vitamínu E
- Vyroben výhradně z vysoce kvalitních přírodních surovin
- Vitamin E je získán z NON-GMO přírodních slunečnic

Výrobek je v souladu s nejnovějšími požadavky EU a má externí odborné hodnocení jeho bezpečnosti a účinnosti.

Sérum na problematickou pleť obsahuje:

Tamanový olej - obsahuje výtažky z exotické rostliny Callophylum – mastné kyseliny vyskytující se výhradně v tamanovém oleji! Callophylum má imuno-stimulační, nesteroidní a protizánětlivé účinky, stimulující růst nových buněk. Olej má i antiseptický efekt s antimikrobi­álními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Tamanový olej disponuje unikátní schopností hojit drobné oděrky a poškození, obnovovat a regenerovat pokožku. Používá se pro hojení jizev, proti pigmentovýcm skvrnám, pro péči o akné.
Marulový olej - marulový olej použitý v séru je čistý a nerafinovaný, bohatý na vitamin C, antioxidanty a kyselinu olejovou. Působí jako přírodní „lepidlo“ pro poškozenou a hojící se tkáň, hydratuje a změkčuje suchou a popraskanou pokožku. Absorbuje se velmi rychle. Redukuje zarudnutí pokožky a může být použit i v nejjemnějších partiích kolem očí
Vitamín E - je jedinečný antioxidant, který regeneruje pokožku a dodává jí zdravý vzhled, pružnost a jemnost. Je nezbytnou složkou při každodenní péči o pleť.
Rozmarýnový extrakt – základní složka na podporu přirozené produkce kolagenu. Chrání pokožku před volnými radikály, zlepšuje její vitalitu, elasticitu a tónuje tvář.
Petrželový esenciální olej - Je silnou antimikrobiální přísadou. Podporuje odstranění toxinů, stažení pórů a napomáhá celkovému hojení kožních problémů. Chrání před infekcemi a zmírňuje podráždění pokožky.

Aplikace: Při použití séra na celou pleť by měl být produkt aplikován na noc pro vyhnutí se mastnému pocitu během dne. Aplikujte několik kapek kdykoliv je potřeba na čistou a suchou pokožku.

Toto sérum obsahuje vysoké množství tamanového oleje, nerafinovaného a nezpracovaného. Tamanový olej krystalizuje při teplotě nižší než 18 stupňů. Toto neohrožuje jeho účinnost a dokazuje jeho přirozený a čistý původ.

Složení: TAMANU OIL*; MARULA OIL; VIT. E; PARSLEY ESSENTIAL OIL; ROSEMARY EXTRACT*; LIMONENE**; LINALOL**.
*Certifikované jako BIO; **z esenciálních olejů.

Upozornění: Nepoužívejte v případě alergií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima.

Obsah: 30ml
Země původu: Bulharsko
Výrobce: Wooden Spoon, Eng. Georgi Belov 17 str., , Sofia, Bulharsko