Tibetská tinktura kozlík lékařský Epam 50ml

Kozlík lékařský je vyhledávaný hlavně pro jeho pozitivní účinky na kognitivní funkce, duševní zdraví a kardiovaskulární systém.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 144,00 Kč
Prodejní cena bez DPH125,22 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,78 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kozlík lékařský je vyhledávaný hlavně pro jeho pozitivní účinky na kognitivní funkce a duševní zdraví. V období zvýšeného stresu přispívá ke schopnosti relaxovat.

Má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, pomáhá udržovat normální krevní tlak a příznivě působí na trávení.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím přečtěte v herbáři.

Dávkování: 3x denně 2 ml (20 kapek).

Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.

Velikost balení: 50 ml

Použití: Kozlík lékařský udržuje duševní pohodu a podporuje kognitivní funkce a normální stav trávicího a kardiovaskulárního systému.

Složení: voda, líh jemný (14 % obj. alk.), Kozlík lékařský kořen (Valeriana officinalis) - standardizovaný extrakt 100 mg v 1 ml přípravku. Obsah: 1 ml. Denní dávka (3x denně 2 ml). Standardizovaný extrakt 100 mg / 600 mg.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.