ALERT - kapsle na koncentraci 50cps. Siddhalepa

Pro posílení schopnosti koncentrace. svědčená bylinná směs má osvěžující a povzbuzující účinky pro naši paměť a koncentraci. Ayur Alert obsahuje unikátní kombinaci ajurvédských ingrediencí včetně Gutokoly. Energizuje, ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 189,00 Kč
Prodejní cena bez DPH164,35 Kč
Sleva
Hodnota DPH24,65 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Tradiční ajurvédský doplněk stravy pro posílení schopnosti koncentrace. Tato osvědčená bylinná směs má osvěžující a povzbuzující účinky pro naši paměť a koncentraci. Ayur Alert obsahuje unikátní kombinaci ajurvédských ingrediencí včetně Gutokoly. Energizuje, stimuluje a revitalizuje mozkové funkce a zlepšuje paměť. Výborný při problémech proti zapomínání. Doporučuje se při studijních činnostech ale i v běžném životě. Ayur Alert má podobné účinky jako čaj Ayur Intelect.

Účinek stojí na přesném poměru ajurvédských léčivek.

Centella asiatica - Pupečník asijský - Gotu-Kola -Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Léčení. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální trávení. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Duševní zdraví, kognitivní funkce. Osvěžení těla. Normální funkce dýchacího systému. Chuť k jídlu. Pohlavní ženské zdraví. Přirozená obranyschopnost - imunitní systém.

Evolvulus alsinoides - SANKHAPUSPI - Vyvinutec - Rostlina je používaná v ajurvédě jako mozkové tonikum dále k léčbě neurodegenerativních onemocnění, astma a amnesií.

Doporučené dávkování:
2 kapsle 2x denně po jídle.

Složení:
Centella asiatica, Evolvulus alsinoides.

Obsah: 50 kapslí