Maca, Maka gelatinizovaná - Lepidium meyenii prášek BIO 250g

Metoda dstranění škrobu - lepší stravitelnost. Podpora psychické a mentální zdraví, výdrž, vitalitu a sexualitu, plodnost a hormonální rovnováhu, v období menopauzy.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 389,00 Kč
Prodejní cena bez DPH338,26 Kč
Sleva
Hodnota DPH50,74 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Maka je drobná rostlina, která se nejvíce pěstuje v Jižní Americe, v Peru. Maka BIO Salvia Paradise® je zpracovaná technologií gelatinizace. Výhodou tohoto způsobu zpracování je odstranění škrobu, čímž se dosáhne lepší stravitelnosti. Na výrobu jednoho kila gelatinizované BIO maky je potřeba zpracovat 4-5 kg čerstvé.
V nabídce stále mletá peruánská maka, kterou nakoupíte zde…

Maka podporuje psychické a mentální zdraví, výdrž, vitalitu a sexualitu.  Dále má vliv na plodnost a hormonální rovnováhu. Je doporučována ženám v období menopauzy. 

Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku prášku rozmícháme ve vodě a vypijeme. Užíváme 2× denně, ráno a odpoledne, vždy na lačno.

TIP na přípravu: Do sklenice s práškem přidáme pouze 2× více vody nežli prášku a rozmícháme na pastu, kterou rozředíme tekutinou – nevznikají hrudky.
Tabulka nutričních hodnot
 
Nutriční hodnoty ve 100 g, V DDD* (2 lžičky = cca 7g)
Energetická hodnota: 1 256 kJ/300 kcal, 88 kJ/21 kcal
Bílkoviny: 20 g, 1,4 g
Tuky: 0 g, 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, 0 g
Sacharidy: 60 g, 4,2 g
- z toho cukr: 20 g, 1,4 g
Vláknina: 20 g, 1,4 g
Sodík: 0 mg, 0 mg
Železo: 72 mg, 5,04 mg (36 %)**
*DDD – Doporučená denní dávka
** % RHP – Referenční hodnota příjmu
Maka obsahuje také železo. Železo má vliv na rozpoznávací funkce, energetický metabolismus a přenos kyslíku v těle. Dále ovlivňuje tvorbu červených krvinek a je vhodné pro podporu imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.

Země původu: Peru
Složení: 100% Lepidium meyenii BIO - gelatinised