AYUR FLOW - Bylinný čaj pro odvodňování 20 sáčků Siddhalepa

Ajurvédské čaje v sobě soustřeďují životně důležitou, léčivou a omlazující sílu přírody.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 189,00 Kč
Prodejní cena bez DPH164,35 Kč
Sleva
Hodnota DPH24,65 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ayur Flow, doplněk stravy. Ájurvédská bylinná směsj pro odvodňování.

Čaje Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitouu sílu přírody. Čaje obsahují původní neupravené byliny, kořeny a listy. Receptury pochází z ajurvédských tradic starých více jak 5000 let.

Složení: Tinospora corifolia - Chebule srdčitá - guduči, Aerva lanata, Thespesia populnea - thespesie topolovitá, Hemidesmus indicus

Obsah: 20 nálevkových sáčků, 40 g

Země původu: Srí Lanka

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.

Ajurvédské čaje v sobě soustřeďují životně důležitou, léčivou a omlazující sílu přírody. Čaje obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let. Každý čaj má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Některé čajové směsi mají silnou specifickou chuť. Klademe důraz na to, abychom čajové receptury neměnili jen pro vylepšení jejich chuti, neboť bychom tím snižovali léčivé vlastnosti jednotlivých přísad. Abychom zajistili, že si tyto produkty zachovají svou čerstvost a nefalšovanost, balíme ihned po zpracování bylinných přísad jednotlivé čajové sáčky do fólií, abychom zamezily přístup vzduchu. Jen tak můžeme docílit zachování účinných vlastností našich výrobků.