Hericium MRL 250g

Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 2290,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1991,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH298,70 Kč
Dostupnost: SKLADEM

 Hericium (korálovec ježatý) je nedílnou součástí čínské medicíny. Tato parazitická houba má podle ní schopnost vyrovnávat yin a yang v těle.

Hericium-MRL (Hericium erinaceus) korálovec ježatý - 250 g
česky:
korálovec ježatý
latinsky: Hericium erinaceus
japonsky: yamabushitake
čínsky: houtougu

 

KORÁLOVEC JEŽATÝ pomáhá:

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace.

Balení obsahuje 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojovému korálovci ježatému a je dále umocněn využitím i jeho podhoubí.

Korálovec ježatý je vzácná jedlá houba s plodnicí kulovitého či vejčitého tvaru o velikosti až 30cm. Paraziticky roste na poškozených kmenech buků a dubů. V Japonsku byla léta ceněna jako významná léčivá houba u obtíží trávicího traktu.

Dávkování
Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Hericium erinaceus. Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.