Rdesno ptačí (truskavec) - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Uvolňuje hlen a tím zlepšuje odkašlávání, močopudný účinek, plíce, látková výměna při revmatismu a dně, vyplavováním ledvinového i močového písku a kaménků.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 125,00 Kč
Prodejní cena bez DPH103,31 Kč
Sleva
Hodnota DPH21,69 Kč
Dostupnost: 1 - 5 dny

Rdesno ptačí (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný  extrakt z natě léčivé rostliny rdesna ptačího (truskavce) pro normální funkce dýchacího systému a normální funkce močových cest.

Rdesno ptačí - truskavec - (Polygonum aviculare, čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Stavikrv vtáčí) uvolňuje hlen a tím zlepšuje odkašlávání. Díky obsahu kyseliny křemičité regeneruje plicní tkáň a zlepšuje látkovou výměnu při revmatismu a dně. Výrazný močopudný účinek se projevuje vylučováním odpadních látek a vyplavováním ledvinového i močového písku a kaménků.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce močových cest.
Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.
Více o účincích na http://www.tinktura-info.eu/tinktury-z-bylin-alopaticke-tinktury-z-bylin-jednodruhove-c-169_2/rdesno-ptaci-truskavec-kapky-tinktura-50-ml-p-2454
Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina rdesno ptačí.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.
OVZ-35.1-10.10.2012-1133