Epam 23 - fyzická námaha 50ml

Působí jako adaptogen zvyšující odolnost organismu. Zvyšuje imunitu, vhodný při fyzické a psychické námaze.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 228,00 Kč
Prodejní cena bez DPH188,43 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,57 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

EPAM 23 je vysoce energetický aktivní biostimulátor pro sportovce.

Dávkování: 20–30 kapek pod jazyk, 15 minut před a ihned po intenzivním tréninku nebo jiné namáhavé činnosti (např. studium apod.). Děti: od patnácti let užívají EPAM stejně jako dospělí.

Použití: Je vhodný při fyzické a psychické námaze.

Složení: EPAM 23 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti ze které pochází. Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 23 dále obsahuje kvalitní mumio, eleuterokok, čerstvý ženšen, kozlík, echinaceu (kořen a květ), pitnou vodu, jemný melasový líh, glycerol lékopisné kvality.

Velikost balení: 50 ml

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.

Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku, maximální doba užívání je 1 měsíc. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Je vhodný pro doplnění výživy sportovců. Výrobek není určen pro děti a osoby citlivé na včelí produkty. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.