Anti Stress Super Drink Nutrisslim 125g

Ashwaganda, Rhodiola, Schisandra, Astragalus - 100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí - podpora při stresu, kvalita spánku (bez utlumení ve dne).
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 269,00 Kč
Prodejní cena bez DPH233,91 Kč
Sleva
Hodnota DPH35,09 Kč
Dostupnost: Skladem

Anti stress
100% přírodní bylinný nápoj s pomerančovou příchutí pro podporu při stresu. Má adaptogenní účinky, pomáhá s kvalitou spánku a celkovou kondicí. Pro koho je nápoj určen? Pro všechny vystavené nadměrným stresovým faktorům, pro všechny, kteří mají problémy se spaním a pro všechny, kteří se špatně přizpůsobují externím změnám.
 
Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu při stresu
- Zlepšení kvality spánku (bez utlumení ve dne)
 
- Ashwaganda
Adaptogenní rostlinka pomáhající s relaxací a uvolněním během období nadměrného psychického zatížení a úzkosti. Příspívá k emoční stabilitě a celkové dobré kondici.
- Rhodiola
Další velmi významný adaptogen, jehož účinky souvisí s stimulací centrální nervové soustavy a únavou způsobenou stresem. Zmiňuje se také v souvislosti s nespavostí, kterou stres způsobuje.
- Schisandra
Klanopraška čínská neboli Schisandra je méně známá čínská bylinka, rovněž s adaptogenními účinky.
- Astragalus
Tato bylinka pomáhá s fyzickou odolností proti všemožným vnějším vlivům. To má vliv na fyzickou i psychickou kondici.
 
Dávkování: Doporučená denní dávka je 5 g (1 čajová lžička), nejlépe dopoledne (z důvodu obsahu adaptogenů). Přidejte do nápoje, dobře rozmíchejte. Dávkování výrobce 5-10g bylo upraveno dle české legislativy.
 
Upozornění: Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodné pro vegany.
 
Složení: Schizandra chinensis prášek (Klanopraška čínská) 45 %, Erythritol 19,5 %, Ashwagandha (Withania somnifera - witánie snodárná ) prášek 15 %, Astragalus propinquus prášek 11 % (Kozinec blanitý), pomerančové aroma 5 %, Rhodiola rosea 4 % (Rozchodnice růžová), sladidlo steviolglykosidy 0,5 %.
 
 
Doplněk stravy se sladidly.
Balení: 125 g