SHIRATAKI - Konjakové těstoviny Tagliatelle BITTERS 390g

Dietní těstoviny vyráběné z přírodní kořenové zeleniny Konjac , které neobsahují žádné tuky, sacharidy ani kalorie.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 69,00 Kč
Prodejní cena bez DPH60,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH9,00 Kč
Dostupnost: Skladem

SHIRATAKI Těstoviny Tagliatelle - široké nudle. Dietní těstoviny vyráběné z přírodní kořenové zeleniny Konjac , které neobsahují žádné tuky, sacharidy ani kalorie.

Konjac je starobylou kořenová zelenina, která byla v Japonsku konzumována jako součást zdravé výživy po celá staletí. Obsahuje vlákninu, která se nazývá Glucomannan. Jedná se o zvláštní typ vlákniny, který navozuje pocit sytosti. Doporučuje se nejen v rámci zdravého stravování, ale i při různých dietách a detoxikačních programech. Regulují hladinu cukru v krvi a pomáhají při hubnutí.

Složení: 97% z vody (obsahuje stejné množství vody jako čerstvá okurka) a z mouky sušeného kořene konjacu.

Shirataki nemá skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, bílkoviny ani lepek. Vláknina, která se vyskytuje ve výrobku, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těstovin shirataki je pouhých 8kcal / 100 g!

Shirataki je namočeno v tekutině s charekteristickou vůni, která se zcela vytratí při oplachování tekoucí studenou vodou a není vůbec cítit v připravovaném pokrmu.
Shirataki nemá žádnou chuť ani pach - vůni i aróma přejímá z omáčky, polévky nebo jiných složek pokrmu, se kterým jsou smíchány.

Výrobce: Bitters Fit

Obsah. 390 g