Hotové karí, Tofu ve špenátové omáčce - Palak paneer Vegan 280g Ashok

Velké kousky tofu ve špenátovo krémové omáčce. Může se podávat s čerstvým chlebem nebo rýží. Vhodné pro vegany i pro bezlepkovou dietu. Hotové jídlo veganské, bezlepkové, bez přídatných látek, bez umělých aromat a příchutí, bezmasé.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 55,00 Kč
Prodejní cena bez DPH47,83 Kč
Sleva
Hodnota DPH7,17 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Velké kousky tofu ve špenátovo krémové omáčce. Může se podávat s čerstvým chlebem nebo rýží. Vhodné pro vegany i pro bezlepkovou dietu. Hotové jídlo veganské, bezlepkové, bez přídatných látek, bez umělých aromat a příchutí, bezmasé.

Díky unikátní metodě konzervace jídla při vysoké teplotě a tlaku mají všechny roční dobu spotřeby! Jídlo během této doby neztrácí na kvalitě ani chuti. V případě, že jídlo otevřete a nesníte celé, vložte jej do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření.

- Středně pálivé
- Jednoduchá příprava, podáváš již za 2 minuty
- Ušetříš až 45 minut při přípravě jídla
- Žádné konzervační látky.
- Nízký obsah cholesterolu.
- Nizkokalorické.
- Bezlepkové.
- 100% vegetariánské.
- Všechny přírodní ingredience

Skladování při běžné pokojové teplotě
Alergen: sója
Složení: Špenát. Voda. Tofu [sojové boby, voda, kyselina citronová, sůl]. Cibule. Slunečnicový olej. Kokosové mléko. Rajčatový protlak. Zázvor. Cukr. Česnek. Kukuřičná mouka. Sůl. Zelené chilli papričky. Kmín. Červené chilli papričky. Kurkuma. Směs ajurvédských koření [badyán, černý kardamom, pepř, kmín kořenný, čínská skořice, chilli, hřebíček, sůl, koriandr, kmín, sušený zázvor, fenyklové semínka]. Chilli Prášek. Fenykl

Způsob přípravy
Ve vařící vodě: Z papírové krabičky vyjměte karí balené v měkké fólii. Fólii s karí neporušujte! Celé ponořte na 3 - 5 minut do vařící vody. Poté vyndejte, fólii rozřízněte a servírujte.
V mikrovlnné troubě: Z papírové krabičky vyjměte karí balené v měkké fólii. Fólii rozřízněte a obsah nalijte do nádoby vhodné pro užití v mikrovlnné troubě. Karí ohřejte 1 - 2 minuty a servírujte.
Samoohřevové sáčky a nádoby - bezplamenný chemický ohřívač je speciální sáček nebo nádoba, do které vložíte neotevřené jídlo a chemickou kapsli. Zalijete trochou vody a o 12 minut můžete podávat jídlo. Super řešení pro ohřev jídla v přírodě, kde je zakázán otevřený oheň, fouká silný vítr nebo prší. Zakoupíte u nás v ehopu nebo na prodejně.

1 porce - hotové jídlo bez přílohy
Výživová hodnota           na 100 g     na porci
Energie     kcal     93,8     262,6
Energie     kJ     392,7     1 100
Bílkoviny     g     3,8     10,6
Tuky     g     6,2     17,3
Nasyc. tuky     g     1,1     3,1
Sacharidy     g     5,9     16,5
Cukr     g     0,9     2,5
Sodík     g     0,2     0,6
Sůl     g     0,7     2,0

Hmotnost: 280g
Původ: Ashoka (ADF Foods Ltd), India