Goji Bio - Sušené plody Kustovnice čínské HIMALYO 500g

Dopřejte si vysoký obsah prospěšných vitaminů, minerálů a dalších účinných látek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 349,00 Kč
Prodejní cena bez DPH303,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH45,52 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

BIO sušené plody kustovnice čínské

GOJI • vitalita • dlouhověkost • krása

Ručně sbírané plody nejkvalitnější kustovnice z provincie Ningxia v biokvalitě jsou sušeny na přímém slunci ihned po jejich sběru. Díky pečlivému třídění balíme jen přiměřeně uzrálé a neporušené plody a tím zaručujeme tu nejvyšší možnou kvalitu.

Dopřejte si vysoký obsah prospěšných vitaminů, minerálů a dalších účinných látek. Kustovnice je skvělý přírodní antioxidant, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a podporuje vitalitu organismu.

Složení: Sušené plody kustovnice čínské v BIO kvalitě, nesířené

Doporučené dávkování: 30 g (2 hrstky) sušených plodů denně

Společnost Himalyo bere kvalitu svých produktů velmi osobně. Pečlivě vybírají ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolují celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků. Vše začíná ručním sběrem plodů, který je nejen šetrný k rostlinám kustovnice, ale zajišťuje selekci jen vyzrálých plodů, čerstvost a dokonale uchovává všechny důležité nutrienty.

Zpracování plodů do jejich práškové podoby probíhá přímo v místě sklizně, kde jsou z uzrálých plodů kustovnice extrahovány ty nejprospěšnější složky a ty jsou následně v kontrolovaných a zapečetěných obalech doručeny k finálnímu zpracování.  Závěrečným krokem je naplnění tohoto čistě přírodního extraktu kustovnice do veganských kapslí. Proto se u kapslí HIMALYO vždy jedná o 100% rostlinný produkt.