Nebyl vybrán žádný obrázek

Zvýrazňovač kosmetických přípravků na vlasy a pokožku - Mumio Extrakt 10ml

Při intenzivním vypadávání vlasů a obnově pokožky náchylné k šupinatění a zarudnutí, proti roztřepeným konečkům, proti zánětům, výživa
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 139,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Zvýrazňovač (Zesilovač) kosmetických přípravků na vlasy a pokožku - Mumio Extrakt

100% přírodní produkt. Kosmetický přípravek.

Účel: prevence, proti lupům, proti roztřepeným konečkům, proti zánětům, výživa
Typ vlasů: všechny typy vlasů

Mumio Extract od Pharma Group Laboratories je 100% přírodní produkt, který je účinný při intenzivním vypadávání vlasů a obnově pokožky náchylné k šupinatění a zarudnutí. Komponenta pomáhá posílit aktivní složky, které jsou součástí běžné kosmetiky používané v každodenní péči o pleť a vlasy. Pro správné používání zesilovače použijte speciální QR kód uvedený na obalu.

Vlastnosti Mummy Extract:

- stimuluje růst vlasů;
- odstraňuje šedé vlasy;
- Vitaminizuje a mineralizuje pokožku hlavy;
- bojuje proti seboree, lupům a lámavosti vlasů;
- Zabraňuje roztřepeným konečkům
- má protizánětlivý účinek na pokožku obličeje;
- odstraňuje svědění, zarudnutí a pálení;
- zlepšuje syntézu přirozeného kolagenu;
- činí pokožku pružnou a elastickou;
- vytváří na pokožce ochrannou bariéru před agresivními vnějšími faktory.

Způsob aplikace: Posilující vlasové přípravky: extrakt přidejte do šamponu, balzámu, masky, barvy na vlasy v množství 100 ml - 14 kapek. Důkladně promíchejte obsah lahvičky. Nástroj je připraven k použití.

Přípravky na zpevnění pleti: Extrakt přidejte do pracího gelu v množství 100 ml - 14 kapek. Důkladně promíchejte obsah lahvičky. Nástroj je připraven k použití.

- posílení účinku alginátové masky, objem 20 g, pro zředění suché masky přidejte 4 kapky extraktu do vody v množství 40-50 g při teplotě 20-25 stupňů, promíchejte. Odměřte 20 g masky a nalijte do samostatné suché nádoby. Výsledný vodný roztok s extraktem přidejte do suché masky. Důkladně promíchejte, dokud nebude hladká. Na vyčištěný obličej naneste masku špachtlí (štětcem) v husté vrstvě a nechte působit 15-20 minut do úplného zaschnutí v poloze na zádech. Odstraňte masku v jedné vrstvě od brady po čelo.

- posílení účinku jílové masky, objem 60 g, přidejte 9 kapek extraktu do požadovaného množství teplé vody, poté jíl nařeďte v poměru 1: 1 v nekovových nádobách. Důkladně promícháme, dokud nevznikne hustá hmota. Masku naneste v tenké vrstvě na čistou pleť. Po 10-15 minutách opláchněte teplou vodou a naneste na pokožku výživný krém.

Země původu: Ukrajina

Objem: 10 ml