Nebyl vybrán žádný obrázek

Zvýrazňovač kosmetických přípravků na vlasy a pokožku - Neem Extrakt 10ml

Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 139,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Zvýrazňovač (Zesilovač) kosmetických přípravků na vlasy a pokožku - Neem (Nimba) Extrakt

100% přírodní produkt. Kosmetický přípravek.

Účel: prevence, proti lupům, proti roztřepeným konečkům, proti zánětům, výživa
Typ vlasů: všechny typy vlasů

Značka Pharma Group Laboratories představila unikátní řadu kosmetických přípravků - zlepšováků kosmetických přípravků na vlasy a pleť. Jedná se o koncentrované extrakty, které se přidávají do hotové kosmetiky a znásobují její účinnost. "Nim extract" je "kouzelná" láhev pro dívky, které chtějí zlepšit pokožku, odstranit mastný lesk, dát pokožce zdravý a dobře upravený vzhled a také se stát majitelkou hustých, dlouhých, lesklých a hedvábných vlasů.

Vlastnosti kosmetického zvýrazňovače Neem Extract od Pharma Group Laboratories:

- odstraňuje toxiny z kožních buněk;
- hloubkově čistí;
- odlupuje odumřelé kožní buňky epidermis;
- přispívá k přirozenému "dýchání" pokožky a vlasových folikulů;
- stimuluje růst vlasů;
- zmírňuje záněty a podráždění;
- normalizuje práci mazových žláz;
- odstraňuje pocit nepohodlí, svědění a loupání;
- odstraňuje mastný lesk na pokožce;
- vyrovnává pleť;
- díky antiseptické aktivitě chrání před zánětem a zarudnutím;
- doporučeno pro obohacení hotových kosmetických výrobků.

Způsob aplikace

Posilující vlasové přípravky: extrakt přidejte do šamponu, balzámu, masky, barvy na vlasy v množství 100 ml - 14 kapek. Důkladně promíchejte obsah lahvičky. Nástroj je připraven k použití.

Přípravky na zpevnění pleti: - extrakt přidejte do pracího gelu v množství 100 ml - 14 kapek. Důkladně promíchejte obsah lahvičky. Nástroj je připraven k použití.

- přidejte extrakt do pleťového krému v množství 30 ml - 6 kapek. Důkladně promíchejte obsah nádoby. Nástroj je připraven k použití.

- posílení účinku alginátové masky, objem 20 g, pro zředění suché masky přidejte 4 kapky extraktu do vody v množství 40-50 g při teplotě 20-25 stupňů, promíchejte. Odměřte 20 g masky a nalijte do samostatné suché nádoby. Výsledný vodný roztok s extraktem přidejte do suché masky. Důkladně promíchejte, dokud nebude hladká. Na vyčištěný obličej naneste masku špachtlí (štětcem) v husté vrstvě a nechte působit 15-20 minut do úplného zaschnutí v poloze na zádech. Odstraňte masku v jedné vrstvě od brady po čelo.

- posílení účinku jílové masky, objem 60 g, přidejte 9 kapek extraktu do požadovaného množství teplé vody, poté jíl nařeďte v poměru 1: 1 v nekovových nádobách. Důkladně promícháme, dokud nevznikne hustá hmota. Masku naneste v tenké vrstvě na čistou pleť. Po 10-15 minutách opláchněte teplou vodou a naneste na pokožku výživný krém.
Země původu: Ukrajina

Objem: 10 ml