Karelia Organica Bio Šampon Ostružník-Moruška (Moroshka) pro poškozené vlasy 310ml

Obnovení vitality a energie vlasů, vitamíny, zlepšuje pružnost a obnovuje jejich zdravý vzhled, chrání vpřed poškozením, zdraví pokožky hlavy, pružnost vlasů.
Základní cena s DPH125,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 125,00 Kč
Prodejní cena bez DPH103,31 Kč
Sleva
Hodnota DPH21,69 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Bio šampon pro vlasy MOROSHKA - karelská moruška - energie a síla pro všechny typy vlasů, biocomplex ovocných kyselin.

Královské bobule - Knyazhenica (Moroshka) - Tato vytrvalá bylina má malou výšku, dlouhou plíživou rhizome, která se táhne v hloubce 10-25 cm. Větve jsou rozvětvené a kníže se netvoří knírek. Listy jsou jako jahodové listy. Jeho přírodními stanovišti jsou břehy jezer, lesů a bažin.Tento trvalý keř ve výšce dosahuje pouze dvacet až třicet centimetrů. Kvete s bledě růžovými nebo jasnými karmínovými květy obou pohlaví a tmavě červené, voňavé vícebarevné ovoce se podobají ostružinám a malinám současně. Zralé od července do srpna. Bobule obsahují mnoho užitečných látek, kyseliny (jablko a citron), cukr, barviva a třísloviny, vitamín C, esenciální oleje. V listí bush jsou saponiny, flavonoidy a antokyany.

Speciální BIO receptura balzámu ORGANIC MOROSHKA vytvořená pro obnovení vitality a energie vašich vlasů.

Neobsahuje SLS, SLES, parabeny, barviva.

- Organická karelská moruška dodá vlasům vitamíny, zlepšuje pružnost a obnovuje jejich zdravý vzhled.
- Divoké maliny, brusinky, borůvky a Klikvy, shromážděné v ekologicky čistých Karelských lesích a naplněné pulsující energií původní přírody, aktivními antioxidační účinky chrání vlasy před poškozením, pro zdraví pokožky hlavy, pružnost vlasů.
- Aktivní biokomplex ovocných kyselin v kombinaci se zeleným čajem, vyhlazuje strukturu vlasů, dodává jim lesk, pomáhá zachovat barvu.

Návod k použití: Naneste šampon na vlhké vlasy, jemně masírujte do pěny, důkladně omyjte teplou vodou.

Složení INCI: Aqua S infuzích Organická Rubus chamaemorus extraktu (organický extrakt moruškový), Lauryl ether sulfát sodný, kokoamidopropylbetain, kokoamfoacetát sodný, glycerin, kyselina mléčná, kyselina citrónová, kyselina jablečná (komplex ovocné kyseliny), Camellia sinensis výtažek z listů (zelený čaj ) extrahuje: Rubus idaeus ovoce (malina) vaccinum macrocarpon ovoce (brusinky) vaccinum vitis-idaea ovoce (borůvky), vaccinum myrtillus a maltodextrin (borůvky), Rubus Fryticosus ovoce, Fragaria chiloensis ovoce, kokamid DEA, chlorid sodný, Glicol distearát, kokamid MEA, Laureth-10, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, silikonový Quaternium-18, trideceth-6 trideceth-12, Polyquaternium-10, Methylchloroizothializolinone, Methylizothializolinone, Parfum, tetrasodná sůl EDTA, CI15985, CI16035.

Obsah: 310ml

Země původu: Rusko, Karélie

Karélie je oblast, nacházející se v severní Evropě - část leží na území Finska a větší část patří Rusku.

Společnost Karélie Organica s láskou a opatrností použila rozmanitost karelské přírody a vytvořila sérii kosmetických produktů, která vás zavede do světa v tom nejpřirozenějším prostředí lesů, luk a mokřad, kde dozrávají moruše a brusinky, kde březové lesy jsou plné brusinek a borůvek, kde vás ohromí zvuk horských potoků a vodopádů a kvetoucí změť barev bylinek a květin. To vše lze nalézte v produktech Karélie Organic.