Karelia 0rganica Bio Sérum - Lopuch, růst vlasů, bezoplachové, sprej 150ml

Stimuluje metabolismus pokožky hlavy, vyživuje vlasové folikuly kyslíkem a živinami, posiluje kořínky, zabraňuje řídnutí a ztráty vlasů, stimuluje růst vlasů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 175,00 Kč
Prodejní cena bez DPH144,63 Kč
Sleva
Hodnota DPH30,37 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% přírodní Organický Severní lopuch, zpevňující fyto-komplex proti vypydávání a pro zpevnění vlasů. Vhodný pro každodenní použití.
Intenzivní sérum Bio-Organic Lopuch díky své jedinečné kombinace přírodních účinných látek, stimuluje metabolismus pokožky hlavy, vyživuje vlasové folikuly kyslíkem a živinami, posiluje kořínky, zabraňuje řídnutí a ztráty vlasů, stimuluje růst vlasů.

Organický severní kořen lopuchu, puškvorce, extrakt březového listu, brusinky, borůvky, tymiánu a třezalka tečkovaná - nejsilnější přírodní prostředky pro posílení a růst vlasů. Pěstovány v ekologicky čistých lesích Karélie, tyto rostliny během svého růstu vstřebávají veškerou sílu a energii této jedinečné severní provincie. Jejich lékařské řídké aktivovat krevní oběh ve vlasové pokožce, urychlují metabolismus, což přispívá k dalšímu potravin a posílit vlasové folikuly stimulovat růst vlasů a posílit strukturu, takže vlasy silnější a zdravější, předcházet tvorbě lupů.

Komplex aminokyselin podporuje pronikání živin do vlasů, zlepšuje stav poškozené vlasy, pro usnadnění jeho struktury, posiluje vlasové kořínky, upravuje metabolismus vlasové folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů a aktivuje růst.

Aktivní látky:
- Vitamin PP (niacinamid) zlepšuje krevní oběh, zlepšuje výživu vlasů, vyživuje vlasové folikuly s kyslíkem, stimuluje růst vlasů.
- Panthenol (provitamin B5) hydratuje, obnovuje poškozené struktury vlasů a třepení, snižuje separaci a vypadávání vlasů.
- Vitamin E - silný antioxidant, stimuluje dýchání kůže a krevní oběh v pokožce hlavy, hydratuje a vyživuje vlasy.
- Lemongrass, Cirónová tráva olej -  hydratuje vlasy, dodává lesk a hebkost.

Jak používat: Sérum - sprej aplikujte na vlhké nebo suché čisté vlasy a vlasovou pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Dále upravujte jako obvykle. Opakujte nejméně 10krát.

Vhodný pro každodenní použití. Neoplachujte!

Produkty Karélie Organica 100% přirozené byly speciálně navrženy pro jemnou péči o tělo a vlasy. Účinná formule na bázi organických extraktů Karelienských plodů a bylin poskytují jemné čištění a intenzivní péči. Bez parabenů a dalších přísady pocházející z geneticky modifikovaných rostlin, produkty obsahují hypoalergenní, antibakteriální složky, které umožňují zachovat potřebné vlastnosti kosmetických výrobků. Karélie není testována na zvířatech!

Obsah: 150 ml

Společnost Karélie Organica s láskou a opatrností použila rozmanitost karelské přírody a vytvořila sérii kosmetických produktů, která vás zavede do světa v tom nejpřirozenějším prostředí lesů, luk a mokřad, kde dozrávají moruše a brusinky, kde březové lesy jsou plné brusinek a borůvek, kde vás ohromí zvuk horských potoků a vodopádů a kvetoucí změť barev bylinek a květin. To vše lze nalézte v produktech Karélie Organic.