Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Bhringaraj ájurvádský prášek 50g

Stimuluje vlasové folikuly, snižuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů, zabraňuje předčasnému šedivění, dodává vlasové pokožce minerály a další živiny, zlepšuje pružnost a pružnost vlasů, dodává vlasům objem a zdravý lesk
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 89,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Triuga Bhringaraj ájurvádský, přírodní prášek 50g

Účel: prevence, pro rozjasnění, pro růst vlasů, výživa
Doba aplikace: univerzální

100% přírodní produkt, který je považován za jeden z nejlepších produktů vlasové péče v ájurvédě, tradičním indickém léčebném systému. Je skvělý pro péči o všechny typy vlasů.

Prášek Bhringaraj se získává z rostliny Eclipta erecta (Eclipta prostrata), známé také jako falešná sedmikráska. Jedná se o rostlinný druh z čeledi slunečnic, rostoucí v teplých mírných až tropických oblastech na většině světa, zejména v Indii, Nepálu, Thajsku, Číně a Brazílii. Bhringraj má v ájurvédě řadu tradičních použití, včetně péče o vlasy.

V ajurvédské medicíně je bhringraj často označován jako „král vlasů“ kvůli své schopnosti opravit i vážně poškozenou vlasovou strukturu. Tato bylina vyživuje a stimuluje vlasové folikuly, snižuje vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů, zabraňuje předčasnému šedivění, dodává vlasové pokožce minerály a další živiny, zlepšuje pružnost a pružnost vlasů, dodává vlasům objem a zdravý lesk a chrání je před okolním prostředím. .

Způsob použití: Smíchejte 1 lžičku prášku s teplou vodou, abyste získali hladkou pastu. Naneste na pokožku nebo vlasy. Nechte působit 15–20 minut, opláchněte teplou vodou. Naneste pleťové tonikum a zvlhčovač.
Odvar z bhringraju dáme 1 polévkovou lžíci prášku do 500 ml vody, přivedeme k varu a necháme 3 minuty povařit. Nechte 3 až 5 hodin louhovat, před použitím přeceďte.
Chcete-li připravit infuzi bhringraj, zalijte 500 ml teplé vody 1 polévkovou lžící prášku bhringraj a nechte přes noc. Před použitím přeceďte.
Odvar nebo nálev z bhringraj můžete použít k mytí či otření obličeje nebo jako oplach na vlasy.

Upozornění: Před použitím proveďte test citlivosti. V případě zasažení očí vypláchněte velkým množstvím vody.

Pro vnější použití.

Ingredience. 100% přírodní prášek Eclipta erecta.

Země původu: Ukrajina, Trigua Herbal

Objem: 50 g