Karelia 0rganica Bio Sérum - Rakytník, obnovující, bezoplachové, sprej 150ml

Vyživuje vlasovou strukturu zevnitř, snižuje křehkost, posiluje a obnovuje ochrannou vrstvu keratinu, dělá vlasy elastické, odolné a lesklé.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 175,00 Kč
Prodejní cena bez DPH144,63 Kč
Sleva
Hodnota DPH30,37 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% přírodní Organic Oblepikha - Karelský Rakytník, zpevňující fyto-komplex proti vypydávání, výžívě, obnově a pro zpevnění vlasů. Vhodný pro každodenní použití.
Intenzivní sérum Bio-Organic Rakytník díky své jedinečné kombinace přírodních účinných látek,
Hluboko proniká do vlasové struktury a vyživuje ji zevnitř, snižuje křehkost, posiluje a obnovuje ochrannou vrstvu keratinu, dělá vlasy elastické, odolné a lesklé.

- hluboce proniká do vlasové struktury a vyživuje ji zevnitř,
- snižuje lámání, třepení vlasů,
- posiluje a obnovuje ochrannou vrstvu keratinu,
- dělá vlasy elastické, odolné a lesklé.

100% přírodní. Jedinečná péče.

Intenzivní bio-sérum díky jedinečné kombinaci přírodních účinných látek proniká hluboko do vlasové struktury a vyživuje ji zevnitř, snižuje křehkost, posiluje a obnovuje ochrannou vrstvu keratinu, dělá vlasy elastické, odolné a lesklé.

- Organický severní rakytník, bohatý na přírodní mastné kyseliny, intenzivně vyživuje vlasy, dodává mu lesk a jemnost, obnovuje suché a slabé konce.
- Šťáva z lesních jalovců
posiluje kořeny vlasů.
- Šťavnaté polární brusinky,
bohaté na antioxidanty, chrání vlasy před poškozením, hydratují.
- Fyto-keratin,
získaný z rostlin, proniká hluboko do vlasové struktury a vyživuje ho zevnitř, dodává vlasům pevnost a pružnost, dodává zdravý lesk a zář.
- Zpevňující rostlinný komplex cukrové třtiny a ovoce v kombinaci se zeleným čajem vyhlazuje vlasovou kůžičku, posiluje její strukturu, činí ji silnou a zdravou.

Komplex aminokyselin podporuje pronikání živin do vlasů, zlepšuje stav poškozené vlasy, pro usnadnění jeho struktury, posiluje vlasové kořínky, upravuje metabolismus vlasové folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů a aktivuje růst.

Aktivní látky:
- Vitamin PP (niacinamid) zlepšuje krevní oběh, zlepšuje výživu vlasů, vyživuje vlasové folikuly s kyslíkem, stimuluje růst vlasů.
- Panthenol (provitamin B5) hydratuje, obnovuje poškozené struktury vlasů a třepení, snižuje separaci a vypadávání vlasů.
- Vitamin E - silný antioxidant, stimuluje dýchání kůže a krevní oběh v pokožce hlavy, hydratuje a vyživuje vlasy.
- Bergamotový olej zlepšuje stav vlasů a reguluje mazové žlázy.

Jak používat: Sérum - sprej aplikujte na vlhké nebo suché čisté vlasy a vlasovou pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Dále upravujte jako obvykle. Opakujte nejméně 10krát.
Vhodný pro každodenní použití. Neoplachujte!

Produkty Karélie Organica 100% přirozené byly speciálně navrženy pro jemnou péči o tělo a vlasy. Účinná formule na bázi organických extraktů Karelienských plodů a bylin poskytují jemné čištění a intenzivní péči. Bez parabenů a dalších přísady pocházející z geneticky modifikovaných rostlin, produkty obsahují hypoalergenní, antibakteriální složky, které umožňují zachovat potřebné vlastnosti kosmetických výrobků. Karélie není testována na zvířatech!

Obsah: 150 ml

Společnost Karélie Organica s láskou a opatrností použila rozmanitost karelské přírody a vytvořila sérii kosmetických produktů, která vás zavede do světa v tom nejpřirozenějším prostředí lesů, luk a mokřad, kde dozrávají moruše a brusinky, kde březové lesy jsou plné brusinek a borůvek, kde vás ohromí zvuk horských potoků a vodopádů a kvetoucí změť barev bylinek a květin. To vše lze nalézte v produktech Karélie Organic.