Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Mastofit Krém pro zdravé mléčné žlázy 50g

Krém Mastofit pro udržení zdraví ženských prsou. Indol-3-karbinol a estrakt Fucusu,
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 319,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Krém Mastofit pro udržení zdraví ženských prsou.

Krém Mastofit Evalar pomáhá normalizovat metabolické procesy, zmírňuje otoky prsní tkáně a zlepšuje tvar prsů.

Tradiční léčitelé už dlouho doporučují, aby si ženy přikládaly zelný list kapusty na prsa, aby zmírnily pocit těžkosti a bolestivosti.

Krém obsahuje  Indol-3-karbinol výtažky z listů kapusty a extrakt z mořské řasy Fucus, jako dodatečný zdroj jódu, jehož nedostatek vede k nežádoucím hormonálním změnám, které způsobují onemocnění štítné žlázy a mléčných žláz.

Způsob použití: natírat mléčné žlázy 1 - 2 krát denně lehkými krouživými pohyby vtírejte do úplného vstřebání.

Sloučenina: voda, glycerol monostearát, kyselina stearová, lanolin, sojový olej, vepřový tuk, glycerin, fucus extrakt, ethylalkohol, triethanolamin, indol-3-karbinol, vůně, euxil K300, karbopol

Skladujte na suchém, tmavém místě a mimo dosah dětí při teplotě do 25°C.

Výrobce: Evalar

Obsah: 50 g

Biologicky aktivní přísada (BAA). Nejedná se o léčivý přípravek. Výrobek odpovídá požadavkům TR CU 021/2011 a TR CU 022/2011.

Obklad z Kapusty z čeledi Brassica

Vnější neporušené zelné listy omyjeme teplou vodou, osušíme, vyřízneme hrubou středovou žíli (nebo zelí nakrájet na tenké pásky), položíme na čisté plátno a přejdem válečkem tak, aby se z nich začala uvolňovat šťáva. Potom listy krátce ohřejeme nad párou a hned naskládáme na postiženou část těla tak, aby se navzájem překrývaly - tak z nich může nejlépe vytékat šťáva. Obklad vyměňujeme 2x denně, když příliš vlhne, i častěji. Necháme působit vždy podle individuálních pocitů, 1 - 12 hodin. Potom kůži omyjeme a potřeme přírodním olejem.

Zelné obklady mohou vlivem aktivace léčebných procesů přechodně zhoršit bolesti nebo se z nich může šířit nepříjemný zápach. Tyto reakce jsou však projevem úspěšného léčebného procesu.