Arganový olej Bio, Purity Vision 30ml

Elixír mládí a krásy pro každou pleť. Vyživující, pěstící olej proti vráskám, pro problematickou a velmi citlivou pleť.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 258,00 Kč
Prodejní cena bez DPH213,22 Kč
Sleva
Hodnota DPH44,78 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Elixír mládí a krásy pro každou pleť.
Vyživující a pěstící olej proti vráskám, vhodný i pro problematickou a velmi citlivou pleť. Pro všechny typy pleti • na vlasy • na nehty • do domácích mastí a krémů.

Arganový olej je marocký elixír mládí a krásy, který se hodí pro všechny typy pleti. Někdy se mu také přezdívá „marocké zlato“, a to zcela oprávněně – je totiž jedním z nejdražších a nejvzácnějších olejů na světě.

Omlazující elixír pro vaši pleť až z dalekého Maroka. Arganový olej, je ceněný pro vysoký obsah vitalizujících látek, jako jsou tokoferoly (vitamín E), esenciální mastné kyseliny (vitamín F), karoteny a vitamín A, které mají příznivý účinek na zdraví a vzhled pokožky. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant, chrání pleť před působením nepříznivých vnějších vlivů, a tak zabraňuje degeneraci pokožky a zpomaluje její stárnutí. Vitamín A podporuje oběhový a cévní systém a vitamín F napomáhá hydrataci pleti a zpomaluje proces stárnutí kožních buněk. Pravidelným používáním Bio Arganového oleje se vaše pleť znatelně ozdraví, zpevní a rozzáří.

Složení: 100% bio raw arganový olej
Obsah: 30 ml
Země původu: Maroko