Tělový peeling Bio - Divoké byliny Karélie, Karelia Organica 500ml

Bio šťáva z Karelské břízy vyživuje pokožku vitamíny a minerály, hydratuje. Karelské bylinky mají protizánětlivý, tonizující, zpevňující a regenerační účinek.
Základní cena s DPH195,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 195,00 Kč
Prodejní cena bez DPH161,16 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,84 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Organické šťávy z Karelské břízy, macerát  divokých Karelských bylin

Organické byliny tělo účinně čistí, odlupují a odstraňují odumřelé buňky, podporují proces regenerace a obnovy pleti a dodávají pocit lehkosti a pohodlí.

Organická šťáva z Karelské břízy vyživuje pokožku vitamíny a minerály, hydratuje.
Divoké Karelské bylinky, heřmánek, vlak, jitrocel, řepka, lopuch, kopřiva a oregano, pěstované v ekologicky čistých lesích Karélie a naplněné přírodní energií přírody, mají protizánětlivý, tonizující, zpevňující a regenerační účinek.

Složení: Aqua s infuzí organické šťávy Betula Alba (bio březová míza), extrakt z kořenů Arctium Lappa (extrakt z organického lopuchu), glycerin, olej z semen Helianthus annuus (slunečnicový olej), hydroenenovaný polyisobuten, polyethylen, cetearylalkohol, glyceryl stearát, polyglyceryl-3 Olivate fosfát, kaprylyl / kapryl glukosid, bylinné komplex extraktů: Chamomilla recutita (Matricaria), květ (heřmánek), Plantago major list (jitrocel), Urtica dioica (kopřiva) (kopřiva), Tifia cordata Flower (Lipovy barva), Bidens Tripartita (střídání), Potentilla Ancerina (Silverweed), Origanum Vulgare Flower (Oregano), triethanolamin, Carbomer, Cocamidopropyl betain, tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, kyselina citrónová, fenoxyethanol, Ethylhexylgly, moje, místní, Ichris, Zanthan Gum, kyselina citrónová Cl15985
  
Objem: 220 ml

Země původu: Rusko, Karélie

Společnost Karélie Organica s láskou a opatrností použila rozmanitost karelské přírody a vytvořila sérii kosmetických produktů, která vás zavede do světa v tom nejpřirozenějším prostředí lesů, luk a mokřad, kde dozrávají moruše a brusinky, kde březové lesy jsou plné brusinek a borůvek, kde vás ohromí zvuk horských potoků a vodopádů a kvetoucí změť barev bylinek a květin. To vše lze nalézte v produktech Karélie Organic.