Nebyl vybrán žádný obrázek

Pleťový peeling se zlatým práškem a kyselinami, Fitness Model® 45ml

Korekce problematických oblastí, tvarování kontur obličeje a těla, pružná hladká, zářivá pleť. Obnova pokožky na buněčné úrovni a zpomalení změn souvisejících s věkem.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 89,00 Kč
Prodejní cena bez DPH73,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

FITNESS MODEL® je nová řada revolučních výrobků na obličej, tělo a vlasy, díky které dosáhnete výsledků, srovnatelných s péčí v kosmetickém salónu a intenzivním fitness tréninkem. Jsme o několik desítek let napřed a realizujeme to, co dříve bylo snem: mladistvá, pružná pokožka bez použití injekcí a plastických zákroků. Inovativní výrobky FITNESS MODEL® byly vytvořené na základě spolupráce a několika let vědeckých výzkumů technologů, plastických chirurgů, kosmetologů a specialistů na estetickou a sportovní medicínu. Dokázali jsme vytvořit prostředky, které aktivují procesy omlazení metabolismu a štěpení tukových buněk na hloubkové úrovni. Pravidelné použití výrobků této řady přináší viditelný výsledek: korekci problematických oblastí, tvarování kontur obličeje a těla, pružná hladká pokožka.

Obnovující.

Účinek diamantového peelingu.

• účinně odstraňuje zrohovatělou vrstvu pleti
• podporuje obnovu buněk
• podporuje tvorbu kolagenu a elastinu
• intenzivně vyhlazuje vrásky
• zmírňuje nadměrnou pigmentaci
• zlepšuje barvu pleti

Obnovující pleťový peeling s kyselinami slouží pro hloubkovou obnovu pleti na bázi ovocných kyselin a zlatého prášku. Zvlášť vybrané složení účinných látek působí podobně jako diamantový peeling.

- Zlatý prášek působí jako vodič a umožňuje hluboké pronikání organických kyselin do pokožky.
- Kyselina glykolová účinně odlupuje zrohovatělou vrstvu pokožky a zvyšuje syntézu kolagenu a elastinu.
- Kyselina mléčná stimuluje obnovu buněk a kyselina jablečná vyhlazuje vrásky.
- Kyselina citronová zmírňuje hyper pigmentaci.
- Enzymy z papáje a ananasu tonizují pokožku a zlepšují barvu pleti.

Výsledek: Obnova pokožky na buněčné úrovni a zpomalení změn souvisejících s věkem. Pleť je hladká, pružná a zářivá.

Způsob použití: Naneste malé množství peelingu na předem očištěnou pleť na 7–10 minut, opláchněte vodou. Používejte 1–2x týdně.

Ingredients: Aqua, Camellia Sinensis Leaf Water, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Xanthan Gum, Glycolic Acid, Gold Powder, ?alic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Bromelain, Papain, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Cl 75170.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Před použitím proveďte test citlivosti. Nepoužívejte na poškozenou nebo zanícenou pleť. Zabraňte kontaktu se sliznicemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě kontaktu se sliznicemi opláchněte vodou.

Nařízení EU a rady ES 1223/2009 o kosmetických prostředcích nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací.

Země původu: Rusko

Objem: 45 ml