Nebyl vybrán žádný obrázek

Micelární krém na obličej a tělo - Antioxidanční komplex, Dobroděj 100ml

SPF 50+, citlivá pokožka, předčasné stárnutí pokožky, pigmentové a rudé skvrny na pokožce, zabraňuje vysušování, vrásky, celulitida.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 294,00 Kč
Prodejní cena bez DPH242,98 Kč
Sleva
Hodnota DPH51,02 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Přírodní kosmetický krém na péči o obličej a tělo s pantokrinem. Krém je vhodný pro péči o všechny oblasti pokožky: obličej, krk, dekolt, tělo, paže a nohy.

Krém neobsahuje syntetické a chemické látky, konzervační látky, je hypoalergenní a bezpečný. Dermatologicky testováno.

• zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky
• zabraňuje vysušování
• obsahuje přírodní SPF 50+
• chrání pokožku před všemi typy světelného záření
• speciální receptura pro citlivou pokožku
• přispívá k minimalizaci tvorby pigmentových skvrn a rudých skvrn na pokožce

Nativní koncentráty jsou přírodní látky, jejichž buněčná struktura nebyla změněna, a které mají maximální účinek a biologickou dostupnost pro buňky organismu.

Krém je určen na obnovu přirozené struktury pokožky, dodává ji estetický vzhled a zároveň ji chrání před všemi druhy světelného záření, zabraňuje předčasnému stárnutí kožních buněk a suchosti, může minimalizovat tvorbu pigmentových skvrn a rudých skvrn.

Krém je vhodný na péči o všechny oblasti pokožky - obličej, krk, dekolt, tělo, ruce a nohy.

Organická micelární forma krému umožňuje šetrně napravit kožní vady, pomáhá proniknout krému hluboko do vnitřních vrstev pokožky, naplňuje kožní buňky vláhou, zabraňuje vysušování a vzniku vrásek.

Silný antioxidační komplex na bázi paroží jelena marala (wapiti), karnosinu a luteinu spolehlivě chrání pokožku před foto stárnutím, změnami spojenými s věkem, ochabnutím, obnovuje napětí a pružnost a zmírňuje příznaky celulitidy, protože má zvýšenou schopnost proniknutí do pokožky.

Antioxidační komplex se nachází v olejových micelách, proto má velmi silný regenerační a ochranný účinek na pokožku. Micelární antioxidační komplex chrání pokožku před poškozením slunečním zářením, vnějšími nepříznivými účinky a také zabraňuje zhroucení kolagenu a dalších kožních proteinů, na nichž závisí pružnost a pevnost pokožky.

- Amarantový olej - má hluboký penetrační účinek přes horní vrstvu epidermis, ovlivňuje spodní vrstvy pokožky, zajišťuje tok biologicky aktivních složek do kožních buněk spodní vrstvy, vyplňuje dutiny vlhkostí, zabraňuje tkáňové toxikóze a vráskám.
- Černý kmín - zabraňuje vysychání, rozvoji infekčních procesů, zánětu kůže (akné, podráždění a zarudnutí), má ochranný účinek proti UV záření.
- Arganový olej - účinný při změnách kůže (atopická dermatitida, ekzém, suchost).
- Nativní micelární koncentrát altajského marala je intenzivní biologicky aktivní komplex s vysokou penetrační aktivitou do spodních vrstev kůže. Komplex obsahuje desmosin, protein potřebný k obnovení syntézy kolagenu a elastických struktur pokožky. Účinně obnovuje tonus a pružnost pleti, zabraňuje vráskám spojeným s věkem a stresem, pomáhá zvlhčovat spodní vrstvy pokožky, zabraňuje suchu a ochabnutí, reguluje hormonální metabolismus v podkožní tkáni, intenzivně bojuje proti známkám stárnutí a stárnutí kůže v důsledku věku, stresového faktoru, poruchy produkce hormonů a UV záření.
- Nativní koncentrát ginkgo biloba - zlepšuje krevní oběh kapilár, poskytuje kyslík buňkám, jejich dělení a regeneraci kůže, obnovu kožních buněk a faktor omlazení.
- Biomasa micelárních buněk květů jetele - přispívá k regulaci hormonální rovnováhy ve spodních vrstvách kůže, zabraňuje stárnutí kůže v důsledku snížení hormonálních hladin, protože subkutánní tuk je schopen reprodukovat hormony, čímž zabraňuje stárnutí kůže, suchu a dehydrataci související s věkem.
- Biomasa micelárních buněk kořenu ženšenu účinně tónuje pokožku, udržuje pružnost a elastické vlastnosti pokožky, obnovuje buněčnou imunitu a ochranné funkce pokožky, zabraňuje změnám kůže způsobeným povětrnostními podmínkami a vnějšími nepříznivými faktory - způsobenými člověkem i stresem.
- Biomasa micelárních buněk v plodech Goji zlepšuje vylučování toxinů z buněčné tekutiny, zabraňuje zánětům kůže, dermatitidě, alergickým příznakům, obsahuje přírodní UV faktor, který chrání před fotografováním a suchou pokožkou.
- Artemia (žábronožka solná) biomasa - obsahuje unikátní komplex nativních korýšových buněk, podporuje dělení a tvorbu nových zdravých kožních buněk, vyplňuje vnitřní dutiny kůže a odstraňuje vrásky, zabraňuje dědičným faktorům kožních poruch.
- Biomasa z micelárních buněk z petrželky - pomáhá odstraňovat stařecké skvrny, čistí pokožku, obnovuje zdravé přírodní

Způsob použití: Naneste krém lehkými masážními pohyby na pokožku obličeje, krku, dekoltu, těla, rukou nebo nohou. Doporučuje se používat během dne i na noc.
Při zvýšené sluneční aktivitě nebo pobytu na pláži se doporučuje nanést krém na pokožku 20 minut před tím, než vyjdete ven.

Ingredients: Aqua, Amaranthus Caudatus Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Cervus Canadensis Sibiricus Horn Skin Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Trifolium Pratense Flower Meristem Cell Culture, Panax Ginseng Root Meristem Cell Culture, Lycium Barbarum Fruit Meristem Cell Culture, Artemia Etract, Petroselinum Crispum Meristem Cell Culture, Citrus Paradisi Fruit Meristem Cell Culture, Arctium Lappa Root Meristem Cell Culture, Carnosine, Lutein, Zeaxanthin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Allantoin, Fucus Vesiculosus Extract, Ammonium Alum.

Upozornění: Neužívat při individuální nesnášenlivosti.
Skladování: Skladovat do teploty max. 25?.
Země původu: Rusko

Objem: 100 ml