Modrý jíl z Bajkalu Omlazující 100g

Baikalský Modrý jíl - přírodní zdroj k udržení přírodní krásy a zdraví. Modrý jíl je vynikající čistící a peeling, posiluje procesy regenerace kožních buněk. Zábaly z modrého jílu normalizují buněčný metabolismus a slouží jako účinný ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 50,00 Kč
Prodejní cena bez DPH41,32 Kč
Sleva
Hodnota DPH8,68 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Baikalský Modrý jíl - přírodní zdroj k udržení přírodní krásy a zdraví. Modrý jíl je vynikající čistící a peeling, posiluje procesy regenerace kožních buněk. Zábaly z modrého jílu normalizují buněčný metabolismus a slouží jako účinný nástroj v boji proti stárnutí pleti. Baikalský jíl je nenahraditelný přírodní prostředek pro zachování přírodní krásy a mladistvé pleti!

Jak používat - Kosmetická maska: Jíl vložte do plastové nádoby (ne kovové) a smíchejte s malým množstvím ohráté vody na 45 - 55°C v poměru 1: 1. Promíchejte tak, aby vznikla roztíratelná hmota, tu pak aplikujte přímo na pokožku v minimální vrstvě 0,5 - 1,0 cm, na 10 -15 minut do zaschnutí,  pak opláchněte teplou vodou bez mýdla. Nakonec použijte výživný krém.

Do Koupele: Rozřeďte minimální 150 - 200 g jílu ve vaně s dostatečným množstvím vody o teplotě 38 - 40°C Zůstaňte v koupeli 15 - 20 minut, podle snášenlivosti a Vašeho zdravotního stavu. Po ukončení koupele tělo opláchněte vlažnou vodou bez použití mýdla nebo šamponu. Ještě asi 30 minut zůstaňte na lehátku zabaleni v teple, čímž zvýšíte terapeutický účinek. Koupel s léčivou hlínou bude vaše pokožka hladká a hedvábná, zmírní únavu a vytvoří dobrou náladu a pohodu. Doporučuje se používat 3 - 4 krát týdně.